Michał Wiśniewski, Anka i Mandaryna

i

Autor: ARTUR HOJNY / SE / EAST NEWS, screen z Instagram/@marta.mandaryna Michał Wiśniewski, Anka i Mandaryna

Byłe żony Michała Wiśniewskiego połączyły siły. Mandaryna i Anna Świątczak nagrały piosenkę!

2022-05-18 14:40

To dopiero niespodzianka! Dwie byłe żony Michała Wiśniewskiego połączyły siły i nagrały wspólną piosenkę. Mowa o numerze, który niesie ważne przesłanie dla tych, którzy szybko się poddają i nie wierzą w to, że po każdej burzy wychodzi słońce. Takiego obrotu akcji nikt się nie spodziewał! Sprawdźcie szczegóły.

Życie miłosne Michała Wiśniewskiego od zawsze było na świeczniku wielu osób, a jego żony wzbudzały duże zainteresowanie mediów. Artysta brał ślub aż pięć razy, a jego wybrankami serca były kolejno: Magda Femme (1996 - 2001), Mandaryna (2002 - 2006), Anna Świątczak (2006 - 2011), a także Dominika Tajner-Wiśniewska (2012 - 2019). Od 2020 roku jego żoną jest Pola Wiśniewska, z którą ma syna Falco Amadeusa. Co ciekawe, w środę 18 maja wiele osób zaskoczyła informacja o tym, że dwie byłe żony Michała Wiśniewskiego połączyły siły, tworząc piosenkę z głębokim przesłaniem. Mowa o numerze Od nowa, w której możemy usłyszeć drugą i trzecią żonę artysty - Mandarynę i Annę Świątczak.

Listen to "Mandaryna: w Jestem jaki Jestem nic nie było reżyserowane! [WYWIAD]" on Spreaker.

Byłe żony Michała Wiśniewskiego nagrały piosenkę

Kilka lat temu o takiej współpracy nie pomyślałyby nawet same artystki, a właśnie środę 18 maja 2022 roku niespodziewanie ukazał się w sieci teledysk do piosenki Od nowa. Całość została niesamowicie ciepła przyjęta przed odbiorców i co ciekawe, zapowiada album Anki, który ma ukazać się jesienią tego roku. Autorem nowości żon Wiśniewskiego jest Robert Kurpisz, któremu pomagał gitarzysta Piotr Aleksandrowicz.

- I super! Udowadniacie, że można! ?

- Super Dziewczyny ? Genialna robota ?❤️

- Nareszcie ❤️? świetny numer! Niech płynie w swiat❤️ gratuluję ??

Poniżej możecie obejrzeć teledysk do piosenki Od nowa. Co ciekawe, w klipie pojawia się jedna z córek Michała Wiśniewskiego - Etienette Wiśniewska.

Sonda
Lubisz Michała Wiśniewskiego?