Burza po półfinale Mam Talent. Widzowie wściekli na decyzję jurorów

i

Autor: AKPA Burza po półfinale Mam Talent. Widzowie wściekli na decyzję jurorów

Burza po półfinale Mam Talent. Widzowie wściekli na decyzję jurorów

2022-11-07 9:15

Za nami drugi półfinał Mam Talent, podczas którego widzowie mogli podziwiać niesamowitych uczestników. Były sztuczki z kartami, taniec, akrobacje w powietrzu i nie tylko. Decyzją widzów do finału przeszła śpiewająca Laura Florentyna Dziąba, natomiast jurorzy zadecydowali, że finał należy się także aktorom z Teatru Sztuka Ciała. Werdykt ten wywołał burzę w sieci!

14. edycja Mam Talent trwa w najlepsze! Za nami dwa półfinały, podczas których widzowie ponownie mogli zobaczyć talenty Polaków i zagłosować na ten najlepszy. Jak to w programach tego typu bywa, ktoś musi odpaść, by ktoś mógł wygrać. W drugim półfinale widzowie byli świadkami niesamowitej sztuczki z kartami, akrobacji w powietrzu, tańca, śpiewu, gry na skrzypcach i nie tylko. Dzięki głosowaniu SMS-owym do wielkiego finału Mam Talent 2022 przeszła nieuleczalnie chora Laura Florentyna Dziąba, która zachwyciła wszystkich swoim głosem. To jednak nie koniec! Sporo głosów zdobył także Teatr Sztuka Ciała i tańcząca 12-latka Vanessa Kujawiak, która była faworytką widzów. Niestety jurorzy wybrali inaczej, a w internecie wywołała się prawdziwa burza!

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Widzowie niezadowoleni z werdyktu jurorów Mam Talent

Teatr Sztuka Ciała decyzją jurorów znalazł się w wielkim finale Mam Talent 2022. Głos na uczestników oddała Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak, zaś Jan Kliment był za tańczącą Vanessą Kujawiak. Werdykt ten oburzył widzów, jak i internautów, którzy tłumnie rzucili się na Facebooka programu i w komentarzach wyrażali swoje niezadowolenie z podjętej decyzji przez jurorów.

- Czyli wystarczy przebrać się za klauna, odpalić efekty pirotechniczne i przy piosence Scatmana wykonywać debilne ruchy, a potem dłubać w nosie przed kamerą żeby było śmiesznie. To ma być talent? Dla mnie to był teatr sztuki żenady. Zaraz pewnie ktoś napisze że nie znam się, nie mam poczucia humoru itd. Może jakbym był dzieckiem w wieku przedszkolnym to by mnie to śmieszyło.

- Ja nie wierzę, dla mnie to było tak słabe, że brak mi słów. Czyli talent to robienie z siebie durnia? Żal tylko tych, którzy odpadli, a mają talent.

- Byli lepsi jeśli chodzi o talent mnie oni nie zachwycili

- Żal, dosłownie żal i z takimi przegrała ta dziewczynka co super tańczyła. Szkoda słów.

Teatr Sztuka Ciała to komedia ciał z elementami klaunady i pantomimy. W Mam Talent pojawiło się trio, które jest częścią 12-osobowego zespołu. Występy uczestników drugiego półfinału, możecie obejrzeć na oficjalnym Facebooku Mam Talent TVN.

ZOBACZ TAKŻE: Cleo pokazała makijaż. Uwagę przykuł jej głęboki dekolt

Sonda
Będziesz oglądać finał 14. edycji Mam Talent?