Taniec z gwiazdami

i

Autor: AKPA

Taniec z gwiazdami - WYNIKI. Kto wygrał 13. edycję tanecznego show?

Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński czy Jacek Jelonek i Michael Danilczuk? Czyje zmagania docenili widzowie i kto zgarnął Kryształową Kulę? Po tygodniach spędzonych na parkiecie nadszedł czas na ostateczne rozstrzygnięcie. Sprawdźcie wyniki 13. edycji programu Taniec z gwiazdami.

Kto wygrał Taniec z gwiazdami? Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński czy Jacek Jelonek i Michael Danilczuk? 13. edycja tanecznego show obfitowała w zaskoczenia. Widzowie zdecydowali jednak, kto ich zdaniem najlepiej tańczy i najbardziej zasługuje na udział w wielkim finale kultowego już show. Do walki o Kryształową Kulę stanęli Ilona Krawczyńska z partnerującym jej Robertem Rowińskim oraz Jacek Jelonek i Michael Danilczuk. Znany z formatu Prince Charming model i tańczący z nim tancerz byli pierwszą jednopłciową parą biorącą udział w show. Jako pierwsi wywalczyli też same dziesiątki od jurorów. Ilona Krawczyńska udowodniła natomiast, że nie ma rzeczy niemożliwych, z tygodnia na tydzień reprezentując znacznie wyższy poziom.

Taniec z Gwiazdami 2022 - UCZESTNICY. Kto wystąpi w jesiennej edycji programu?

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Taniec z gwiazdami - kto wygrał?

Wielki finał Tańca z gwiazdami odbył się 31 października 2022 roku. To właśnie widzowie dzięki głosowaniu sms-owym zdecydowali, komu należy się kryształowa kula. 13. edycję Tańca z Gwiazdami wygrali Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński. Gratulujemy!

ZOBACZ TAKŻE: Ilona Krawczyńska - wiek, kto to, wzrost, partner, dzieci, Miss 2014, siostry ADiHD, Instagram

Sonda
Taniec z Gwiazdami 2022 - zgadzasz się z werdyktem?