Borys LBD i Kwestia 07 - Copperfield

i

Autor: materiały prasowe Borys LBD i Kwestia 07 - Copperfield

Borys LBD i Kwestia 07 połączyli siły. Copperfield to ich muzyczna nowość!

2022-06-03 8:34

Borys LBD, autor hitu Jessica połączył siły z Kwestią 07, czyli autorami słynnej Toksyny. Panowie zapraszają swoich fanów do magicznego świata, a to wszystko za sprawą piosenki Copperfield. Szykuje się hit tegorocznego lata? Przekonajcie się sami!

Borys LBD to pochodzący z Koszalina producent muzyczny i artysta. Początkowo jego twórczość miała charakter hiphopowy, jednak z czasem zaczął bardziej eksperymentować ze stylem swoich produkcji i skupiać się na rozrywkowym brzmieniu, czego wynikiem są takie dzieła jak wszystkim dobrze znana Jessica, czy też Lady in Red. W 2017 roku wydał płytę LBD1, która była sprawdzianem i podsumowaniem jego dwuletnich prób w tworzeniu muzyki. Artysta w każdym swoim utworze stara się zawrzeć elementy słowne, które są nieoczywiste, zagadkowe lub prześmiewcze - można powiedzieć, że doskonale opanował sztukę zabawy słowem i świetnie się w tym odnajduje. Indywidualny styl, chwytliwość bitów i gry słowne to elementy, które sprawiają mu nie lada przyjemność w produkcji piosenek - za to właśnie doceniają go miliony słuchaczy.

Kwestia 07 to duet, który do słuchaczy przebił się bardzo szybko. Toksyna była ich pierwszym singlem, z dnia na dzień stała się hitem. Do dzisiaj w samym serwisie YouTube odtworzoną ją ponad 33 miliony razy. Panowie to formacja muzyczna tworząca mieszankę disco, rapu i muzyki klubowej. Podobnie jak w przypadku Borysa, Kwestia 07 stawia na humorystyczne teksty, które charakteryzuje spojrzenie na świat z przymrużeniem oka. Drugim znakiem rozpoznawczym zespołu są stroje - artyści zawsze pojawiają się w ortalionowych dresach.

Sonda
Lubisz słuchać disco polo?

Borys LBD i Kwestia 07 - Copperfield

Czego można spodziewać się po utworze Copperfield stworzonym podczas takiej współpracy? Przede wszystkim humoru, dystansu do siebie i zabawy! Zgodnie z oczekiwaniami nie zabraknie klubowego brzmienia oraz zabawy słowem, do czego panowie już nas przyzwyczaili. Teledysk do utworu jest dosłownym przełożeniem na ekran tytułu piosenki. Borys LBD występuje przebrany za magika, a duet Kwestia 07 pokazują czarodziejskie sztuczki. Nie mogło zabraknąć również magicznej imprezy w tle!