Boogie z Łobuzów

i

Autor: materiały prasowe

NOWOŚCI MUZYCZNE

Boogie z Łobuzów w solowym kawałku. Internauci "ale to buja"

2023-10-10 9:24

Boogie znany szerokiej publiczności jako frontman zespołu "Łobuzy", postanowił zawojować muzyczną scenę pod pseudonimem "Boogie". Solowy, a zarazem debiutancki kawałek o tytule "Na waleta" to prawdziwa rewolucja w jego dotychczasowej karierze. Przekonajcie się sami!

Boogie przestawia się jako odważny i wyrazisty artysta, gotów eksplorować nowe nurty muzyczne i dostarczać powiewu świeżości w sektorze polskiej muzyki dance. Publiczność zna go bardzo dobrze z discopolowego zespołu "Łobuzy", który tworzy razem z Fifonem. Teraz artysta postanowił zawojować muzyczną scenę pod pseudonimem "Boogie", wydając solowy i debiutancki utwór "Na waleta". To właśnie w tym kawałku prezentuje zupełnie inną stronę swojego talentu, wzbogacając dance'owy gatunek o nowe brzmienia i pomysły. Artysta przekonuje, że ma wiele do zaoferowania swoim fanom i jest gotów podjąć coraz to nowe wyzwania. Odważny wokalista pragnie poszerzać horyzonty oraz dostarczać swoim odbiorcom coraz to lepszą jakość, bo wie, że jest to transakcja wymienna. Koncertując po całej Polsce, w Europie i nie tylko wymienia się ze słuchaczami dobrą - wyłącznie pozytywną - energią.

Łobuzy i Topky w radiu SuperNova

Nowości muzyczne - Boogie z Łobuzów

Bogumił Romanowski, aka Boogie, to obiecujący artysta, który zapowiada, że jego solowa kariera przyniesie wiele niespodzianek i niezapomnianych utworów dla miłośników muzyki dance w Polsce i nie tylko. Zobaczcie jego najnowszy kawałek, który notuje w sieci wiele pozytywnych opinii.

Nikt nie słucha, każdy zna. Dokończ piosenki disco polo

Pytanie 1 z 11
"Żono moja, serce moje, nie ma takich, jak my dwoje, bo ja kocham ..." (Żono moja)