Blanka, Dawid Kwiatkowski

i

Autor: AKPA

TALENT SHOW

Blanka zastąpi Dawida Kwiatkowskiego w The Voice Kids? Jest komentarz gwiazdy!

2023-07-10 10:38

Dawid Kwiatkowski oficjalnie pożegnał się z fotelem trenera w The Voice Kids, a teraz krążą spekulacje na temat tego, że jego miejsce mogłaby zająć Blanka Stajkow. Czy "Bejba" usiądzie na fotelu w muzycznym programie dla dzieci? Gwiazda zabrała głos w tej sprawie i tym samym rozwiała wszelkie wątpliwości.

Blanka trenerką w The Voice Kids? Takie pytanie zadaje sobie w ostatnim czasie wiele osób. Blanka nie może narzekać na nudę. W maju 2023 roku reprezentowała nasz kraj na Eurowizji, która wówczas odbywała się w Liverpoolu. To właśnie tam zaszalała na scenie ze swoją piosenką Solo i spektakularną choreografią, dzięki czemu dotarła do finału zajmując ostatecznie 19. miejsce. Po powrocie do Polski odpoczywała i jak się teraz okazuje pracowała także nad muzyczną nowością. Mowa o kawałku Boys Like Toys, która w niecały tydzień zgromadziła blisko 900 tysięcy wyświetleń na samym YouTubie. W ostatnim czasie pojawiło się także dużo spekulacji na temat tego, czy Blanka zasiądzie na fotelu jurora w programie The Voice Kids. Artystka postanowiła zabrać głos w tej sprawie i zdradziła, czy zajmie miejsce Dawida Kwiatkowskiego.

ZOBACZ TAKŻE: Blanka zdradziła, co najbardziej lubi w facetach. Padała przepis na podryw!

Blanka dzieckiem skazanym na sukces - SuperNova

Blanka trenerką The Voice Kids?

Kto zastąpi Dawida Kwiatkowskiego w The Voice Kids? Czy będzie to Blanka Stajkow? Wiemy już, że z roli trenera w popularnym show dla dzieci zrezygnował Dawid Kwiatkowski, który ogłosił światu swoją decyzję poprzez wpis na Instagramie:

- Kiedy w zeszłym roku usiadłem na tym nieziemsko wygodnym fotelu w pierwszy dzień przesłuchań w ciemno, czułem już, że robię to ostatni raz. Pamiętam jak we wrześniu zaczęły się bitwy i kompletując tria powiedziałem do siebie „stary, zrób to dobrze, robisz to ostatni raz i mają być to bitwy fenomenalne". Takie były.

Od tamtej pory media, ale także internauci co chwilę spekulują, kto mógłby zająć miejsce Dawida Kwiatkowskiego w The Voice Kids. Najpierw pojawiły się doniesienia, że w The Voice Kids zasiądzie Marina Łuczenko-Szczęsna, a teraz że może być to Blanka. Słynna "Bejba" w rozmowie z Party.pl rozwiała wszelkie wątpliwości i wyjawiła całą prawdę na temat jej udziału w muzycznym show dla dzieci:

- Okazuje się, że taka propozycja do tej pory nie padła, ale początkująca piosenkarka nie powiedziałaby "nie". Nie myślałam o tym, ale myślę, że jeśli byłaby taka opcja to oczywiście. Na pewno stawiałabym na to, że nie można się poddawać i trzeba robić to, co się kocha.

Chcielibyście zobaczyć Blankę na fotelu trenera w The Voice Kids?

Sonda
Czy Blanka powinna zostać jurorką The Voice KIds?
Listen on Spreaker.