Blanka

i

Autor: AKPA Blanka

GWIAZDY

Blanka dała czadu na koncercie TVP. Postawiła na odważną kreację!

2023-06-26 12:17

W ostatnią niedzielę czerwca w Łowiczu odbył się plenerowy koncert TVP, którego najjaśniejszą gwiazdą okazała się być Blanka. Gdy wyszła na scenę publiczność oszalała z zachwytu i zaczęła razem z nią śpiewać jej eurowizyjny kawałek "Solo". Piosenkarka bez żadnego ale dała czadu na scenie, a od jej odważnej kreacji ciężko było oderwać wzrok!

Kim jest Blanka wie chyba każdy! To właśnie ona reprezentowała nasz kraj z piosenką "Solo" na Eurowizji 2023 w Wielkiej Brytanii. Choć po polskich preselekcjach musiała zmierzyć się z ogromną krytyką i hejtem w swoją stronę, na konkursie pokazała wszystkim, na co ją stać. Blanka dała czadu w półfinale Eurowizji i przeszła do finału. Jej występ był jednym z najbardziej komentowanych występów w internecie i koniec końców słynna "Bejba" zgromadziła w Liverpoolu w sumie 93 punkty. Jurorzy przyznali jej 12 punktów, natomiast w głosowaniu widzów Blanka otrzymała 81 punktów i co ciekawe w głosowaniu widzów zajęła 8. miejsce.

ZOBACZ TAKŻE: Skolim pokazał pikantne zdjęcie z dziewczyną z teledysku. Co na to jego ukochana?

Blanka dzieckiem skazanym na sukces - SuperNova

Odważna kreacja Blanki na koncercie TVP

W niedzielę 25 czerwca na antenie TVP 1 i TVP 3 transmitowany był na żywo koncert z Łowicza pod nazwą "Lato z Naszą Telewizją - Bądźmy razem". Na scenie swoje kawałki zaśpiewali między innymi Edyta Górniak, Pectus, Maryla Rodowicz, Shanguy, Halina Frąckowiak i oczywiście Blanka Stajkow. Kiedy 24-latka wyszła na scenę, publiczność oszalała! Piski, oklaski i wspólne śpiewanie eurowizyjnego kawałka "Solo" były niesamowitym obrazkiem. Piosenkarka wyszła pewnym krokiem na scenę i było widać, że mocno ucieszyła się z reakcji fanów na swój widok. Blanka w Łowiczu postawiła nie tylko na świetny występ z elementami tańca, ale także na odważną i niecodzienną kreację. Artystka była ubrana na czarno i połączyła spodnie-bojówki z jedną nogawką z mocno wyciętą górą, która eksponowała jej dekolt. Poniżej możecie zobaczyć jak Blanka wyglądała na scenie w Łowiczu. Takiej kreacji na pewno nigdy nie widzieliście!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tak wygląda Cleo w rozpuszczonych włosach i bez doczepów. Ciężko oderwać od niej wzrok!

Listen on Spreaker.