Beata Kozidrak

i

Autor: AKPA Beata Kozidrak

Beata Kozidrak - wiek, utwory, młoda, bez peruki, partner, kariera, Instagram

2023-05-25 14:35

Chyba nie ma osoby, która nie znałaby legendarnej Białej Armii czy kawałka Co mi panie dasz. Za te i inne muzyczne perełki odpowiedzialna jest oczywiście Beata Kozidrak. Ile lat ma artystka? Kto jest jej obecnym partnerem? Jak zaczęła się jej przygoda z muzyką? Ciekawostki na temat Beaty Kozidrak, przeczytacie poniżej.

Beata Kozidrak - wiek, utwory, młoda, bez peruki, partner, kariera, Instagram: takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów w sieci. Kim jest Beata Kozidrak, wie chyba każdy. To niesamowicie popularna artystka w branży muzycznej, która od lat odnosi sukcesy. Jej piosenki mimo iż miały premierę wiele lat temu, do dziś grane są w stacjach radiowych w Polsce w tym w Radiu SuperNova i cały czas cieszą się ogromną popularnością. Kariera Beaty Kozidrak w branży muzycznej rozpoczęła się w latach 70. gdy amatorsko występowała ze swoim bratem Jarosławem. Rodzeństwo w 1978 roku założyło zespół Bajm, który od wielu lat jest jedną z najpopularniejszych grup muzycznych w naszym kraju. Bajm pierwszy sukces osiągnął podczas 16. Krajowego Festiwalu Piosenki w Opolu, zajmując drugie miejsce w konkursie "Debiutów". Co ciekawe, Beata Kozidrak w tym okresie odrzuciła propozycję zostania chórzystką Maryli Rodowicz. Co jeszcze musicie wiedzieć o artystce?

Szybkie pytania - Mateusz Ziółko

Beata Kozidrak - wiek, wzrost

Ile lat ma Beata Kozidrak? Artystka urodziła się dokładnie 4 maja 1960 w Lublinie, więc jak łatwo można obliczyć w 2023 roku będzie obchodzić swoje 63. urodziny. Internauci zastanawiają się także ile wzrostu ma Beata Kozidrak? Piosenkarka należy do grona niższych kobiet i mierzy około 159 cm wzrostu.

Beata Kozidrak - młoda, bez peruki

Czy Beata Kozidrak nosi perukę? Okazuje się, że artystka sprytnie ją sobie dobiera! Jej sekretem by nikt tego nie zauważył jest nałożenie peruki kilka centymetrów nad linią naturalnych włosów. Następnie wypuszcza również grzywkę, by całość miała delikatniejszy efekt. Co ciekawe, wiele osób poszukuje w sieci także zdjęć z młodości Beaty Kozidrak, a także zdjęć na których nie ma peruki. Takie fotografie są oczywiście dostępne, a piosenkarka publikowała je nawet na swoich social mediach.

Beata Kozidrak - partner, mąż

Z kim spotyka się Beata Kozidrak? Czy Beata Kozidrak ma męża? Wokalistka 9 czerwca 1979 roku poślubiła Andrzeja Pietrasa, współtwórcę i menadżera grupy Bajm. Para rozwiodła się jednak w 2016 roku, a dziś Beata Kozidrak jest szczęśliwie zakochana w młodszym od siebie o 17 lat partnerze. Jest nim Jakub Łuczak, który oświadczył się piosenkarce jakiś czas temu.

ZOBACZ TAKŻE: Beata Kozidrak zaręczona z młodszym o 17 lat partnerem. Pierścionek kosztował krocie!

Beata Kozidrak - dzieci

Czy Beata Kozidrak ma dzieci? Owocem jej pierwszego małżeństwa są dwie córki Katarzyna (ur 7 grudnia 1981) i Agata (ur 22 września 1993). W kwietniu 2010 roku piosenkarka po raz pierwszy została babcią pierwszego syna Katarzyny. W grudniu 2014 urodziła się natomiast wnuczka Zofia, a w maju 2022 roku, druga córka Beaty Kozidrak, Agata urodziła jej wnuczka Aleksandra.

Beata Kozidrak - piosenki

Beata Kozidrak ma na swoim koncie wiele hitów. Do jej najpopularniejszych piosenek zaliczają się takie tytuły jak:

  • Biała armia
  • Co mi Panie dasz
  • Ta sama chwila
  • Krótka historia
  • O Tobie
  • Myśli i słowa
  • Bliżej

Beata Kozidrak - Instagram

Beata Kozidrak jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu wpisując w lupkę jej imię i nazwisko. 

QUIZ. Która wokalistka jest królową polskiej piosenki? Zgadniesz, kto śpiewa te utwory?

Pytanie 1 z 15
Która wokalistka śpiewa piosenkę z tekstem: "Gdy piosenka szła do wojska, to śpiewała cała Polska"?