Beata Kozidrak

i

Autor: AKPA Beata Kozidrak

62-letnia Beata Kozidrak poszła na całość! Zdradziła pikantne sekrety ze swojej sypialni

2023-03-17 12:55

Beata Kozidrak układa sobie życie na nowo. Jeszcze nie tak dawno udzieliła bardzo szczerego wywiadu, w którym opowiedziała najpikantniejsze szczegóły dotyczące swojego życia erotycznego. Piosenkarka jest zachwycona swoim młodszym o 17 lat partnerem!

Beata Kozidrak ma 62 lata, lecz w jej przypadku wiek to tylko cyferki. Artystka cały czas jest pełna energii, prężnie działa w branży muzycznej, a po jej wyglądzie zewnętrznym nie widać ile tak naprawdę ma lat. Ostatni czas nie był jednak dla niej dobry i łaskawy. Na początku września 2021 roku, popełniła wykroczenie jadąc autem pod wpływem alkoholu, za co została skazana przez Sąd na sześć miesięcy prac społecznych. Mimo iż kara Beaty Kozidrak za jadę samochodem pod wpływem alkoholu już dawno się skończyła, to bezlitośni internauci potrafią cały czas dogryzać jej w internecie. Mimo skandali piosenkarka stara się żyć w zgodzie ze sobą i teraz pochwaliła się swoim nowym związkiem z partnerem, który jest od niej młodszy o 17 lat.

ZOBACZ TAKŻE: Doda kiedyś wyglądała całkiem inaczej. Pamiętacie ją z początków kariery?

Szybkie pytania - Mateusz Ziółko

Beata Kozidrak szczerze o swoim życiu erotycznym

Beata Kozidrak przez 37 lat była żoną Andrzeja Pietrasa, z którym się rozwiodła. Długo nie pokazywała się u boku żadnego mężczyzny, a teraz poszła na całość i w jednym z wywiadów zdradziła sekrety swojego życia erotycznego! Obecnym partnerem piosenkarki jest o 17 lat młodszy Jakub Łuczak, którego widzowie mogą kojarzyć z drobnych ról w serialu Gliniarze, czy też Barwy Szczęścia. Ukochany Kozidrak na co dzień realizuje się jednak, jako technik elektroradiolog na oddziale stomatologii w jednej z największych klinik w kraju. W rozmowie z "Życiem na gorąco" artystka wyznała kim jest jej nowy partner i podkreślała, że "potrafi się nią zachwycić", a w "łóżku jest ogień". Jesteście zaskoczeni? 

ZOBACZ TAKŻE: Dawid Narożny bez koszulki chwali się formą na lato. Nagi tors gwiazdora rozpalił fanki!

Sonda
Słuchasz Beaty Kozidrak?