Sarsa zrzuciła rogi i pokazała nowe JA. Odmieniona artystka przenosi fanów do niedostępnego świata

i

Autor: Radio SuperNova Sarsa zrzuciła rogi i pokazała nowe JA. Odmieniona artystka przenosi fanów do niedostępnego świata

Sarsa zrzuciła rogi i pokazała nowe JA. Odmieniona artystka przenosi fanów do niedostępnego świata

2023-02-08 9:22

Sarsa zdobyła rozgłos dzięki piosence "Naucz mnie", która uplasowała się na pierwszym miejscu na polskiej liście airplay, zdobyła tytuł Cyfrowej Piosenki Roku 2015 oraz była pierwszym polskim singlem certyfikowanym diamentem. Teraz zrzuciła swoje rogi i pokazała wszystkim swoje nowe JA. Jesteście ciekawi o czym opowiedziała w najnowszym wywiadzie? Sarsa zaprasza fanów do niedostępnego świata!

Odmieniona Sarsa dotarła do studia Radia Supernova i w obszernym wywiadzie opowiedziała o swoim nowym, muzycznym "JA". Kuba Klym zafundował artystce emocjonalny rollercoaster przenoszący słuchaczy do świata, który wcześniej wydawał się niedostępny. Wokalistka niektóre drzwi otworzyła, inne zamknęła. W intrygujący sposób opowiada też o nowym projekcie i chwali się premierowym singlem "Balet". Chcecie wiedzieć jak to jest sięgać Olimpu polskiej muzyki, a następnie "stanąć przed ludźmi w samych gaciach"? Koniecznie kliknijcie niżej przycisk play i poznajcie koloryt Marty Markiewicz, szerzej znanej jako Sarsa.

Listen to "Sarsa zrzuciła rogi - zaprasza Kuba Klym (Miejskie Granie)" on Spreaker.