Żony Warszawy - Anita Kuś-Munsanje

i

Autor: AKPA

ŻONY WARSZAWY

Anita Kuś-Munsanje ma klinikę w Dublinie. Teraz podbije Polskę w programie Żony Warszawy

2023-11-08 15:49

Anita Kuś-Munsanje jest jedną z uczestniczek nowego programu Polsatu. To właśnie ją możemy oglądać w show "The Real Housewives. Żony Warszawy", który od września zagościł w telewizji. Kim jest? Ile ma lat? Jak osiągnęła tak spektakularny sukces? To właśnie ona współprowadzi klinikę medycyny estetycznej w Dublinie.

Kim jest Anita Kuś-Munsanje uczestniczka show Żony Warszawy? Internauci poszukują w sieci informacji o kobiecie takich jak zarobki, wiek, mąż i nie tylko. W jesiennej ramówce Polsatu znalazł się program, w którym pokazany będzie prawdziwy luksus i piękne kobiety. Mowa o show The Real Housewives. Żony Warszawy, w którym widzowie będą mogli poznać codzienność bogatych uczestniczek, którym wyszedł własny biznes. Jedną z bohaterek show jest bizneswoman Anita Kuś-Munsanje, która razem z mężem prowadzi klinikę medycyny estetycznej w Dublinie. Kobieta początkowo zaczynała swoją karierę od pracy w sieciówkach, po czym postanowiła założyć własną internetową platformę sprzedażową. Dziś razem z mężem ma klinikę medycyny estetycznej w Dublnie, a kolejną planuje otworzyć w Warszawie. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

HITY POLSKIEGO INTERNETU. Cegła na walentynki, rzeżucha #EwelinaPyta

Anita Kuś-Munsanje - wiek

Ile lat ma Anita Kuś-Munsanje z programu Żony Warszawy? Kobieta urodziła się 24 października 1986  roku, więc jak łatwo można obliczyć niebawem będzie świętować swoje 37. urodziny. Choć urodziła się w Polsce, większość dorosłego życia spędziła w Irlandii.

Anita Kuś-Munsanje - mąż, dzieci

Kim jest mąż Anity Kuś-Munsanje? Wybranek serca kobiety jest od niej starszy o siedem lat. To doktor Paul Munsansje, pół Irlandczyk, pół Zambijczyk, z którym Anita ma dwóch synów. Para prowadzi wspólnie największą klinikę medycyny estetycznej w Dublinie. Co ciekawe, w czasie pandemii małżonkowie podjęli decyzję o przeprowadzce z dziećmi do Warszawy, gdzie Paul planuje otwarcie tutejszego oddziału swojej kliniki. 

Anita Kuś-Munsanje - kariera

Anita Kuś-Munsanje opisywana jest jako osoba "pełna naturalnej charyzmy i energii", która "nieustannie znajduje sobie nowe aktywności. Zanim kobieta stała się współwłaścicielką kliniki swojego męża, przez wiele lat związana była z branżą mody. Przez wiele lat pracowała w popularnych sieciówkach, w 2014 roku założyła własną internetową platformę sprzedażową, a w 2021 została doradczynią w zakresie wizerunku i "konsultantką kreatywną", a w ramach swojej pracy jest częstą bywalczynią pokazów mody i branżowych eventów.

Anita Kuś-Munsanje - Instagram

Anita Kuś-Musanje jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu wpisując w lupce jej imię i nazwisko lub oficjalną nazwę, która brzmi @stylesnatcher.