Angelika Żmijewska

i

Autor: screen z Instagram/@angelika.zmijewska Angelika Żmijewska

GWIAZDY

Angelika Żmijewska to ulubienica fanow disco polo. To musisz o niej wiedzieć

2023-08-14 11:40

Czaruje nie tylko swoim urokiem osobistym, błyskiem w oku i uśmiechem, ale także głosem! Kim jest Angelika Żmijewska z formacji Topky? To ona razem z Paulą Karpowicz dają czadu na scenie! Czy Angelika ma chłopaka? Ile ma lat? Gdzie mieszka i jak zaczęła się jej przygoda z muzyką? Najważniejsze informacje o artystce znajdziecie w artykule poniżej.

Angelika Żmijewska: wiek, wzrost, chłopak, Topky, TikTok, Instagram - takich informacji poszukuje w sieci wiele osób. Kim jest Angelika Żmijewska? To utalentowana wokalistka, która daje czadu w branży disco polo razem ze swoją przyjaciółką Paulą Karpowicz. Jest niesamowicie rozpoznawalna, a to wszystko przez urodę, błysk w oku oraz oczywiście głos. Artystka ma na swoim koncie wiele sukcesów. Była między innymi wokalistką zespołu Tequila i Blues Brothers, jednak jej kariera nabrała tempa w 2016 roku. Jak do tego doszło? Angelika wspólnie z Paulą Karpowicz i Justyną Lubas stworzyły zespół Top Girls. Dosyć szybko podbiły branże disco i znalazły się na szczycie ze swoim i piosenkami. Wywiady, koncerty, coraz większa rozpoznawalność i co chwilę nowe hity. Życie jednak pisze różne scenariusze, a dziewczyny chciały jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła, dlatego od września 2021 Angelika Żmijewska razem z Paulą Karpowicz tworzą formację Topky.

Choć Angelika kocha muzykę, to jej wielką pasją jest również japoński masaż twarzy - kobido. Wokalistka cały czas szkoli się w tym kierunku i co ciekawe, można umówić się do niej na relaks na warszawskiej Woli. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Topky (Szybkie Pytania)

Angelika Żmijewska - wiek, wzrost

Ile lat ma Angelika Żmijewska z Topky? Artystka urodziła się 19 lutego 1993 roku, więc jak łatwo można obliczyć w 2023 świętowała swoje 30. urodziny. Ile mierzy wzrostu? Takiej informacji nie znajdziemy w sieci, jednak możemy domyślać się, że Angelika jest średniego wzrostu.

Angelika Żmijewska - piosenki

Do najpopularniejszych piosenek formacji Topky należą numery takie jak:

  • Szpile
  • Bez Wad
  • Dzban
  • Znów Spina
  • Pokora
  • cover All For You

Co ciekawe, dziewczyny podjęły się współpracy i nagrały wspólnie z Miłym Panem i Defisem piosenkę w stylu lat 80-tych zatytułowaną Jeden taniec jedna noc, której prapremiera odbyła się tylko w Radiu SuperNova 28 kwietnia 2022 roku.

Angelika Żmijewska - chłopak

Czy Angelika Żmijewska ma chłopaka? To zastanawia wielu mężczyzn, którzy zachwycają się jej urodą. Odpowiedzi na to pytanie niestety nie znamy, ponieważ nie wiemy czy jej serce jest zajęte. Wcześniej Angelika Żmijewska była w związku z Miłym Panem i mimo, że ich drogi się rozeszły, to wciąż się przyjaźnią.

ZOBACZ TAKŻE: Najprzystojniejsi polscy piosenkarze z branży disco. Na ich widok mocniej bije serce!

Angelika Żmijewska - TikTok

Angelika Żmijewska jest mistrzynią TikToka. To właśnie tam możemy zobaczyć jak tworzy przeróżne trendy oraz energicznie tańczy. Znajdziecie ją w muzycznej aplikacji bez problemu, wpisując jej nick @angelika.zmijewska.

Angelika Żmijewska - Instagram

Angelika Żmijewska jest aktywna również na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu pod nickiem @angelika.zmijewska lub na oficjalnym koncie zespołu @topky_official.

Sonda
Czy słuchasz disco-polo?
Listen on Spreaker.