Angelika Jurkowianiec

i

Autor: akpa Angelika Jurkowianiec

MISS POLSKI 2023

Angelika Jurkowianiec - wzrost, wiek, skąd pochodzi, chłopak, Miss Polski 2023, zawód, Instagram

2023-11-17 11:54

Miss Polski 2023 została Angelika Jurkowianiec z województwa opolskiego. To właśnie piękna blondynka startująca w konkursie z numerem 16 wygrała konkurs piękności, a lśniącą koronę na jej głowę założyła ubiegłoroczna zwyciężczyni - Aleksandra Klepaczka. Kim jest nowa Miss Polski 2023? Poznajcie ją bliżej, czytając nasz artykuł.

Angelika Jurkowianiec - wzrost, wiek, skąd pochodzi, chłopak: takich informacji o Miss Polski 2023 poszukuje wiele osób. Angelika Jurakowianiec reprezentowała województwo opolskie na Festiwalu Piękna podczas konkursu Miss Polski. 16 lipca 2023 roku została wybrana jako najpiękniejsza Polka i otrzymała nie tylko prestiżowy tytuł Miss Polski 2023, ale także koronę, 60 tysięcy złotych, a także elektryczny skuter i hulajnogę. Angelika czuje się na wybiegu jak ryba w wodzie i nic dziwnego! W końcu w wieku 16 lat rozpoczęła pracę jako modelka i współpracę z agencjami zarówno w Polsce, jak i na świecie. Reprezentowała ją jedna z największych agencji w Paryżu, a w trakcie pięciu lat pracy w zawodzie zwiedziła świat i pracowała dla wielu znanych projektantów. Występowała na wybiegach w Barcelonie, Madrycie, Berlinie, a jej zdjęcia pojawiały się w magazynach takich jak: L’officiel Japan, Grazia, Elle Girl, Mirror i nie tylko.

Lena Moonlight nie zna piosenki Dody? #ChallengeSupernova

Angelika Jurkowianiec - wiek, wzrost

Ile lat ma Angelika Jurkowianiec? Miss Polski 2023 ma 26 lat, a jej znak zodiaku to Lew. Internautów zastanawia także to ile wzrostu ma Angelika Jurkowianiec? Niestety takiej informacji nie znajdziemy w sieci, jednak patrząc na jej zdjęcia możemy domyślać się, że ma wzrost modelki.

Angelika Jurkowianiec - skąd pochodzi

Skąd pochodzi Angelika Jurkowianiec? Miss Polski 2023 pochodzi z Namysłowa, znajdującego się w województwie opolskim. Na co dzień studiuje analitykę medyczną na Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy i pracuje w klinice stomatologicznej jako asystentka. Co ciekawe, gdy miała zaledwie 2 lata rozpoczęła przygodę z jeździectwem i kontynuowała ją przez 11 lat. Angelika Jurkowianiec ukończyła także szkołę muzyczną I stopnia i gra na gitarze, a nawet na pianinie. Jej fasją jest również florystyka, a w swojej hodowli ma aż 40 gatunków egzotycznych roślin.

Angelika Jurkowianiec - chłopak

Czy Angelika Jurkowianiec ma chłopaka? Podczas finału Miss Polski 2023, modelka powiedziała że ma chłopaka, jednak ich wspólnych zdjęć nie znajdziemy w sieci. Angelika chroni swoją prywatność.

Angelika Jurkowianiec - Instagram

Angelika Jurkowianiec jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją w aplikacji pod nazwą @angelajurkowianiec. Miss Polski 2023 obserwuje ponad 112 tys. obserwatorów!