Agata i Piotr Rubik z dziećmi

i

Autor: AKPA Agata i Piotr Rubik z dziećmi

GWIAZDY I ICH DZIECI

Agata Rubik chwali się wynikami egzaminu ósmoklasisty swojej córki. Obie były w szoku!

2023-07-04 8:38

Rodzina Rubików jest jedną z medialnych rodzin, która często dzieli się z internautami kadrami ze swojego prywatnego życia. W poniedziałek 3 lipca ósmoklasiści poznali swoje oficjalne wyniki z egzaminów, a wśród nich była córka Agaty i Piotra Rubików. Kobieta pokazała publicznie wyniki Heleny, które mocno ich zaskoczyły. Jak jej poszło?

Agata Rubik od wielu lat jest żoną popularnego polskiego kompozytora Piotra Rubika. Zanim jednak para powiedziała sobie sakramentalne tak, kobieta startowała w konkursach piękności i nazywała się Agata Paskudzka. Co ciekawe, mając 18 lat zdobyła tytuł II wicemiss Polonia, jednak to nie przyniosło jej takiej popularności jak związek z dużo starszym od siebie Piotrem Rubikiem. Mimo różnicy wieku, Piotr i Agata wiodą szczęśliwe życie, a owocem ich miłości są dwie córki - 14-letnia Helena i dziesięcioletnia Alicja. Rubikowie często pokazują się z córkami w sieci, a internauci ich uwielbiają! Teraz Agata Rubik zdecydowała się pokazać kolejną rzecz z ich życia prywatnego, a mianowicie wyniki egzaminu ósmoklasisty 14-letniej Heleny.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Sara James została blondynką. Jej przemianę skomentował nawet Skolim

Prezent na zakończenie roku szkolnego dla nauczyciela = łapówka? #EwelinaPyta

Agata Rubik pokazała wyniki córki z egzaminu ósmoklasisty 2023

W poniedziałkowy poranek 3 lipca wielu absolwentów ósmej klasy z pewnością mocno się stresowało. Wszystko przez wyniki egzaminu ósmoklasisty, które tego dnia zostały ogłoszone online. Jedną z uczennic, która również zdawała w maju język polski, matematykę i język obcy nowożytny, była najstarsza córka Rubików - Helena. Z relacji zamieszczonej przez jej mamę Agatę, widać jak z niecierpliwością sprawdzają, jak nastolatce poszły majowe testy. Jak się szybko okazało wszyscy byli w szoku, ponieważ Helena zdała egzaminy rewelacyjnie! Nastolatka z języka polskiego zdobyła 93 proc., z matematyki 96 proc., zaś z języka angielskiego aż 98 proc. Gdy Agata zobaczyła wyniki córki, podsumowała je jednym zdaniem:

- Nie, no, Hela, całkiem nieźle, jak na dziecko, które nie chodziło do polskiej szkoły.

Relacja z "otwierania" wyników egzaminu ósmoklasisty była dostępna na InstaStories u Agaty Rubik na profilu.

Sonda
Śledzisz w sieci profile Agaty i Piotra Rubików?