Beata Kozidrak

i

Autor: AKPA Beata Kozidrak

Beata Kozidrak pokazała, że ma WIELKIE serce. Fani "odkupiłaś tym swoje winy"

2022-11-30 10:03

Beata Kozidrak wzięła udział w przedsięwzięciu, które zaowocowało w jej mediach społecznościowych samymi pozytywnymi komentarzami internautów. Artystka pokazała wszystkim, że ma wielkie serce, a jej czyn sprawił, że "odkupiła winy" po swoim głośnym wybryku z września 2021 roku. Sprawdźcie szczegóły.

Beata Kozidrak uchodzi za jedną z najpopularniejszych artystek w Polsce. Piosenki, które stworzyła z grupą Bajm, na dobre zapisały się w polskiej kulturze i choć mają wiele lat, słuchacze uwielbiają rozkoszować się w ich brzmieniach. Niestety na początku września 2021 roku, Beata Kozidrak popełniła srogie wykroczenie jadąc autem pod wpływem alkoholu, za co została skazana przez Sąd na sześć miesięcy prac społecznych. Kara już dawno się skończyła, jednak bezlitośni internauci potrafią cały czas dogryzać jej w komentarzach. Teraz jednak Beata Kozidrak pokazała wszystkim swoje dobre serce, a pod jej uroczym zdjęciem z psem, znalazło się sporo pozytywnych komentarzy. Jeden fan stwierdził nawet, że tym czynem piosenkarka "odkupiła swoje winy".

Maja Hyży tańczy boso w Familiadzie z Filipem Lato i Kubą Szmajkowskim. Kiedy odcinek w TV?

Szybkie pytania - Borysewicz

Beata Kozidrak wspiera bezdomne psy

Beata Kozidrak wzięła udział w pięknej akcji i swoją postawą rozczuliła cały internet. Artystka stała się bohaterką specjalnego kalendarza na rok 2023 dla Schroniska bezdomnych zwierząt w Lublinie, a efektami podzieliła się na swoim Instagramie. Na nagraniu widać, jak piosenkarka pozuje na brązowej ściance, a u jej boku znajduje się biało-ruda Lili. Piesek skradł serce nie tylko Beaty Kozidrak, ale także internautów, którzy zostawili wiele pozytywnych komentarzy pod krótkim wideo. 

- Jejku jakie to jest słodkie! ?❤️Beata kolejny raz udowadnia nam jakie ciepłe i wspaniałe ma serduszko❤️

- Jeszcze nie widziałam bezdomnego cavaliera , ale słodziak jest?

- Odkupiłaś tym swoje winy ???

- Jakie to piękne, a zarazem wzrusz totalny!❤?

Poniżej możecie zobaczyć, jak Beata Kozidrak pracowała na planie zdjęciowym z przeuroczą Lili. Czy to nie jest słodkie?