100 lat Disneya - koncert 2023

i

Autor: AKPA 100 lat Disneya - koncert 2023

100 lat Disneya - koncert 2023. Kiedy powtórka? Gdzie obejrzeć koncert ponownie?

2023-04-14 8:24

Nie milkną echa po koncercie "100 lat Disneya", który zorganizowała i transmitowała Telewizja Polsat w Wielkanocny Poniedziałek. Na scenie w bajkowych aranżacjach pojawili się między innymi Bryska, Michał Szpak, Edyta Górniak, Cleo i nie tylko! Gdzie obejrzeć powtórkę? Czy koncert będzie transmitowany ponownie w telewizji? Odpowiadamy!

100 lat Disneya to niesamowity jubileusz, który wyemitowała Telewizja Polsat w Wielkanocny Poniedziałek. Król Lew, Mulan, Piękna i bestia, Kraina Lodu, Pocachontas, Mała syrenka i nie tylko! Chyba nie ma osoby, która nie lubiłaby bajek Disneya! Piękne księżniczki, waleczne bohaterki i bohaterowie, a przy tym piękne i mądre słowa, które nie raz uczyły i chwytały za serce. Telewizja Polsat z okazji 100-lecia Disneya, wyemitowała 10 kwietnia magiczny koncert, który przeniósł wszystkich do bajkowego świata największych muzycznych przebojów z kultowych filmów wytwórni Disney i Pixar. Na scenie w bajkowych aranżacjach pojawili się między innymi Beata Kozidrak, Cleo, Michał Szpak, Edyta Górniak, Bryska, Justyna Steczkowska, a jubileusz poprowadzili Paulina Sykut-Jeżyna i Kacper Kuszewski. Gdzie obejrzeć powtórkę koncertu 100 lat Disneya?

Czy Polacy są szczęśliwi w swoim kraju? SZOK!!! #EwelinaPyta

100 lat Disneya koncert - POWTÓRKA

Podczas jubileuszu z okazji 100 lat Disneya, nie zabrakło piosenek z najpopularniejszych bajek. Król Lew, Mała syrenka, Piękna i bestia, Pocachontas i nie tylko! Co ciekawe, oprócz znanych gwiazd polskiej sceny muzycznej, do Teatru Polskiego zawitali także Myszka Miki, Myszka Minnie, Kaczor Donald oraz Kaczka Daisy, którzy specjalnie na to wydarzenie dotarli do Polski z Disneylandu w Paryżu. Kiedy i gdzie obejrzeć powtórkę koncertu 100 lat Disneya? Póki co Telewizja Polsat nie zapowiedziała powtórki koncertu w najbliższym czasie. Jeśli to się zmieni, z pewnością pojawią się oficjalne informacje na ich social mediach. Jeśli chcecie obejrzeć występy artystów z koncertu 100 lat Disneya, znajdziecie urywki na YouTubie.

Która postać z bajki jest Twoją bratnią duszą?

Pytanie 1 z 10
Który typ osobowości opisuje cię najlepiej?
Listen on Spreaker.