joker

i

Autor: Emilia Czerniejewska

Grupa Motocyklowa Joker's z Grodźca najlepsza w pomaganiu w całym powiecie konińskim

2024-02-09 17:42

Działają od prawie pięciu lat, ale już teraz mogą być wzorem do naśladowania. Oprócz miłości do motocykla, szybkiej jazdy i potrzeby łapania wiatru w skrzydła, ich pasją jest pomaganie tym, którzy tej pomocy mocno potrzebują.

Grupa Motocyklowa Joker’s z gminy Grodziec, najlepszą w pomaganiu innym. Wyróżnienie otrzymali podczas 24 Gali Powiatu Konińskiego. Miłość do motocykli połączyli z robieniem dobra.

Największą radość nie tylko nam sprawia nasze hobby, ale dawanie dobra innym ludziom, w szczególności tym, którzy tego najbardziej potrzebują. Członkowie naszej grupy, wszyscy są otwarci, na to, żeby pomagać wszystkim potrzebującym.

Powiedział nam Tomasz Fic, z Grupy Motocyklowej Joker's Grodziec i dodał, że już teraz planują komu, będą pomagać w najbliższym czasie. Do działania nakręca ich pasja do motocykli.

Wyjazdy, wycieczki, różnego rodzaju spotkania z innymi grupami motocyklowymi, wyjazdy, gdzieś tam na wycieczki krajoznawcze, relaksacyjne, no to podstawa, żeby mieć siłę do działania.

Powiedział nam Zbigniew Larek, z Grupy Motocyklowej Joker's Grodziec i dodał, że teraz ponad 50 miłośników maszyn należy do zespołu. Na swoim koncie mają już kilka wyróżnień za działalność na rzecz potrzebujących.