pranie

i

Autor: canva

super trik

Wrzuć foliową reklamówkę do prania i zobacz co się stanie. Efekt mocno Cię zaskoczy!

2024-06-26 15:19

Foliowa reklamówka w połączeniu z białymi adidasami i pastą do zębów w pralce, potrafi zdziałać cuda. Brzmi dziwnie? Być może, ale efekt takiego prania jest piorunujący! Gdy tylko raz go spróbujesz już zawsze będziesz w taki sposób prać swoje białe obuwie.

Białe ubrania mają to do siebie, że niestety szybko się brudzą. Wystarczy przez przypadek dotknąć brudną ręką materiału lub w przypadku butów lekko obetrzeć chociażby o wystającą gałąź, a już ciemna plama staje się widoczna. Białe buty, choć eleganckie i stylowe, łatwo ulegają zabrudzeniu i po jednym noszeniu ślad "nowych butów" zanika. Taka jest kolej rzeczy, że gdy ubranie się nam zabrudzi wkładamy je do pralki lub odświeżamy ręcznie. W przypadku butów są właściwie dwie szkoły ich prania. Zwolennicy pralki nie martwią się i wrzucają buty do pralki z resztą ubrań, a inni boją się by się nie rozleciały i piorą je ręcznie specjalną szczoteczką w misce z ciepłą wodą. Należysz do tej pierwszej szkoły i pierzesz swoje buty w pralce? Jeśli tak, to sposób z foliową reklamówką i pastą do zębów mocno Ci się spodoba.

ZOBACZ TAKŻE: Pozbądź się brzydkiego zapachu ubrań po praniu. Dzięki tej metodzie zapomnisz o ubraniach śmierdzących stęchlizną

To najdłuższe filmy na świecie! Obejrzysz je wszystkie? | To Się Kręci

Patent na białe buty z foliową reklamówką

Jak wyprać białe buty w pralce? Ten patent jest genialny, a buty po wyjęciu z prania wyglądają jak nowe. Oto najszybszy i najskuteczniejszy sposób na pranie białych adidasów. Potrzebujesz tylko białą, sklepową reklamówkę, pastę do zębów, sodę oczyszczoną i proszek do prania białych ubrań. Reklamówka sprawi, że wszystkie ślady z gumowej podeszwy butów wyczyszczą się bez szorowania.

Znałeś ten babciny sposób? Zobacz na filmiku poniżej efekt przed i po zastosowaniu reklamówki w praniu. Pamiętaj jednak, że przed włożeniem butów do pralki, należy usunąć wszelkie duże zabrudzenia, takie jak błoto czy piasek. Można to zrobić za pomocą szczotki lub wilgotnej szmatki. Upewnij się, że z powierzchni butów znikną wszystkie twarde i ostre zanieczyszczenia, które mogą uszkodzić materiał w pralce.

ZOBACZ TAKŻE: Uprawianie sportu w sezonie upałów. Jak ćwiczyć bez szkody dla zdrowia?

Jaką panią domu jesteś?

Pytanie 1 z 10
Mają przyjść do Ciebie goście, kiedy i w jaki sposób zaczynasz przygotowania?