PIERWSZA KOMUNIA

Fryzury na komunię z wiankiem. Piękne uczesania dla dziewczynki do kościoła

2024-05-15 12:15

Luźny koczek, loki, a może warkocz? Jakie fryzury komunijne są modne w 2024 roku? Dziewczynki tego dnia chcą wyglądać wyjątkowo nie tylko w albie, ale marzą również o pięknych i schludnych fryzurach. Poniżej znajdziesz inspiracje na komunijne upięcia, które idealnie komponują się z wianuszkiem.

Jak upiąć włosy na komunię? Fryzura komunijna dla dziewczynki to bardzo ważny element przygotowań do Pierwszej Komunii Świętej. Powinna być schludna, niewyzywająca i dopasowana do dziewczęcej urody córki. Warto uzupełnić ją także białym dodatkiem w postaci spinek z perełkami, opaską, a już najlepiej wiankiem - sztucznym lub z żywych kwiatów. Szczególnie popularne w tym wyjątkowym dniu są loki. Dziewczynki w rozpuszczonych włosach i albie wyglądają prześlicznie, jednak większość mam chce by ich córeczki miały niecodzienne upięcie, dlatego nic dziwnego, że poszukują inspiracji na upięcia komunijne. Jaka fryzura będzie pasowała do wianka? Tutaj można zainspirować się nawet upięciami ślubnymi.

 ZOBACZ TAKŻE: Poprawne mycie włosów szamponem. Większość z nas robi to źle!

Dlaczego Viki Gabor zniknęła z show-biznesu?

Uczesania na komunię dla dziewczynki

Fryzury na komunię dla dziewczynki poszukiwane są przez większość mam, których córki niebawem przyjmą komunię świętą do swojego serca. To ważne wydarzenie, podczas którego dziewczynki zakładają alby, a z rana przed mszą udają się do fryzjera, by zrobić sobie schludne upięcie. Jaka fryzura do komunii dla dziecka? W tym roku zdecydowanie będą rządzić luźne fale, koki i upięcia z warkoczami. W naszej galerii znajdziecie inspiracje na komunijne fryzury dla dziewczynek.

ZOBACZ TAKŻE: Paznokcie na Pierwszą Komunię Świętą dla mamy. Te wzory pasują do okazji jak ulał