stacja paliw

i

Autor: pixabay.com

Tańsze paliwo NIE DLA WSZYSTKICH. Kogo obejmuje promocja?

2022-06-27 9:23

Ceny paliw to bardzo gorący temat w ostatnich tygodniach. Kierowcy są zdenerwowani i łapią się za głowy, a w dodatku nie wiedzą co będzie dalej. Okazuje się, że od poniedziałku 27 czerwca wystartuje specjalna promocja, dzięki której na litrze paliwa będzie można zaoszczędzić 30 lub 40 groszy. Niestety z takiego udogodnienia nie będzie mógł skorzystać każdy. Sprawdźcie szczegóły.

Ceny paliw to ostatnio bardzo gorący temat w naszym kraju. Wszystko przez rosnącą inflację, którą można odczuć na każdym kroku. Zakupy spożywcze są coraz droższe, rachunki również idą w górę, a wypłata pozostaje bez zmian. Najgłośniej jest jednak właśnie o stacjach paliw oraz o cenach ropy i benzyny, które w ostatnich tygodniach znacznie poszły do góry. Dziś za litr benzyny w niektórych częściach Polski, trzeba dać nawet 8,15 zł, lecz z ropą wcale nie jest lepiej. Okazuje się jednak, że od poniedziałku 27 czerwca startuje wakacyjna promocja, dzięki której paliwo będzie tańsze o 30 gr lub nawet o 40 gr. Kto skorzysta z takiego udogodnienia? Niestety, promocja nie jest dla każdego.

SuperNova Smaży na Plaży - wakacyjny konkurs Radia SuperNova. Co zrobić by wygrać?

Sonda
Czy przerażają Cię obecne ceny paliw?

Tańsze paliwo Orlen - wakacje 2022

Rusza wakacyjna promocja na stacjach PKN Orlen. Na stacjach koncernu będzie można zatankować paliwo taniej nawet o 30 lub 40 gr na litrze! Jak skorzystać z promocji? Od poniedziałku 27 czerwca do końca wakacji obecni, ale także nowi klienci, którzy mają aplikację VITAY, uzyskają rabat aż -30 gr/l na benzynę i ON. Uwaga! Rabat dotyczy 150 litrów miesięcznie. To jednak nie koniec. Posiadacze Karty Dużej Rodziny, którzy również uczestniczą w programie VITAY, będą mogli skorzystać z promocji, jednak ich obniżka wyniesie 40 gr na litrze.

Paliwo w wakacje 10 zł za litr?! Dlaczego paliwo tak drożeje? Ekspert odpowiada

Listen to "Samochody bez kierowców to nie przyszłość, to teraźniejszość" on Spreaker.