pogoda jesień

i

Autor: pixabay.com

Pogoda na 11 listopada 2022. Jaki będzie długi weekend?

2022-11-10 15:59

Nadchodzi zmiana aury. Choć podczas listopadowego weekendu będzie dominować wyż, to okazuje się że podczas dni wolnych nie będzie tak kolorowo. Jaka Pogoda szykuje się w piątek 11 listopada? Czy będzie to deszczowy długi weekend, a może bardzo słoneczny? Sprawdź szczegółową prognozę pogody.

Jaka będzie pogoda 11 listopada 2022? Przed nami długi weekend, dlatego nic dziwnego, że Polacy coraz chętniej poszukują informacji o pogodzie. W piątek 11 listopada wypada w kalendarzu Narodowe Święto Niepodległości. Jest to ustawowo dzień wolny od pracy, jak i szkoły, a w tym roku układa się tak, że wydłuża weekend o jeden dzień. Zamiast cieszyć się jednym wolnym dniem, Polacy będą odpoczywać trzy dni, aż do niedzieli. W związku z tym wiele osób ma plany na małe podróże po Polsce, piesze wycieczki, zdobywanie szczytów lub pójście na defiladę 11 listopada, która jest charakterystycznym symbolem Narodowego Święta Niepodległości. Synoptycy nie mają wątpliwości - do Polski zacznie napływać ciepłe powietrze z południa kontynentu.

Od 1 listopada płyn do spryskiwaczy w bagażniku - o co chodzi? Czy można dostać za to mandat?

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Pogoda na 11 listopada i długi weekend - PROGNOZA

Nadchodzi długi weekend i okazja do solidnego odpoczynku! Jaka będzie pogoda 11 listopada? Czy długi weekend będzie pogodny? Synoptycy informują, że pogoda w Święto Niepodległości 2022 zapowiada się umiarkowanie ciepło. Termometry pokażą w niektórych miejscach nawet 16 stopni Celsjusza! Miejscami na wschodzie kraju może delikatnie popadać, jednak będzie ciepło ze względu na napływające ciepłe powietrze z południa kontynentu. Nieco lepiej zapowiada się sobota 12 listopada. Tego dnia spodziewane są duże rozpogodzenia bez deszczu, jednak temperatura powinna utrzymywać się na podobnym poziomie co dzień wcześniej. Listopadowy długi weekend zakończy się w niedzielę słabszą pogodą. 13 listopada zacznie się ochładzać, a wskaźniki na termometrach pokażą wartości na poziomie poniżej 10 stopni Celsjusza.

Pamiętajmy jednak, że pogoda lubi płatać figle i należy sprawdzać ją regularnie, by być pewnym, jaka temperatura czeka nas konkretnego dnia.

Sonda
Pogoda długoterminowa - czy wierzysz w jej skuteczność?