Strefy kibica Mundial 2022. Gdzie oglądać Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej?

i

Autor: AKPA Strefy kibica Mundial 2022. Gdzie oglądać Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej?

Strefy kibica Mundial 2022. Gdzie oglądać Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej?

2022-11-22 15:48

Mundial w Katarze zbliża się wielkimi krokami. Fani piłki nożnej już teraz poszukują informacji o strefach kibica. Gdzie będzie można obejrzeć Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w dużych miastach, n przykład w Warszawie? Gdzie w telewizji będzie dostępna transmisja meczów za darmo? Sprawdźcie najważniejsze informacje.

Spis treści

  1. Mundial 2022 - strefy kibica w Polsce
  2. Mundial 2022 - TRANSMISJA TV

Mundial 2022 startuje już 20 listopada i potrwa aż do 18 grudnia. Będzie to bardzo gorący czas w branży sportowej, a kibice będą mogli nacieszyć oczy rozgrywkami na murawie w Katarze. Tegoroczne Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022, będą historycznym wydarzeniem, nie tylko dlatego że odbędą się pierwszy raz w kraju islamskim, ale także dlatego, że zostaną rozegrane późną jesienią. Pierwszy mecz na Mundialu 2022 odbędzie się w niedzielę 20 listopada, a na boisku zagra Katar z Ekwadorem. Polska natomiast rozegra swój pierwszy mecz z we wtorek 22 listopada z Meksykiem. Gdzie oglądać Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej? Strefy kibica to idealne miejsce dla fanów rozgrywek!

ZOBACZ TAKŻE: Skład Polski na Mundial 2022 - kto jedzie do Kataru? Kto zagra na Mistrzostwach Świata?

SuperSport - Grupy na MŚ w Katarze

Mundial 2022 - strefy kibica w Polsce

Fani piłki nożnej, poszukują informacji na temat stref kibica w Warszawie, jak i innych częściach Polski, gdzie bez problemu będzie można obejrzeć Mistrzostwa Świata w Katarze. Licencji na transmitowanie Mundialu 2022 udziela wyłącznie Telewizja Polska i mogą uzyskać ją między innymi takie miejsca jak restauracje, bary i puby. Wiadomo już, że jedną z większych stref gdzie będzie można obejrzeć rozgrywki Polaków i nie tylko, będzie Strefa Kibica Sports Bar na PGE Narodowym w Warszawie.

Listę pozostałych stref kibica dla poszczególnych województw znajdziecie na specjalnej stronie internetowej, stworzonej przez TVP.

Mundial 2022 - TRANSMISJA TV

Gdzie w TV oglądać Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022? Prawa do transmisji Mundialu 2022 ma Telewizja Polska. Oznacza to, że mecze będą pokazywane od 20 listopada do 18 grudnia, między innymi w TVP 1, TVP 2, TVP Sport, a także online na stronie sport.tvp.pl. Wszystkie transmisje meczów będą dostępne za darmo nie tylko w telewizji, ale i w internecie. 

ZOBACZ TAKŻE: Mundial 2022 - terminarz. Kiedy jest mecz otwarcia? Kto zagra?

Sonda
Gdzie będziesz oglądać mecze mundialu w Katarze?

Lewandowski pokona Ronaldo. Zieliński w sztosie. Mateusz Borek komentuje

Listen to "Lewandowski pokona Ronaldo. Zieliński w sztosie. Mateusz Borek komentuje." on Spreaker.