Wrocław. Mała dziewczynka szła sama ulicą. Nie wiadomo, kim są jej opiekunowie

i

Autor: Materiały prasowe Policji Wrocławskiej Wrocław. Mała dziewczynka szła sama ulicą. Nie wiadomo, kim są jej opiekunowie

Wrocław. Mała dziewczynka szła sama ulicą. Nie wiadomo, kim są jej opiekunowie

2021-10-22 11:38

Dzisiaj w godzinach porannych funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, otrzymali zgłoszenie od kobiety przechodzącej ulicą Odrzańską, która napotkała idącą samotnie małą dziewczynkę. Policjanci interweniowali natychmiast i potwierdzili tę informację. Okazało się, że dziecko w wieku 3-4 lat nie mówi i jest ubrane nieadekwatnie do warunków pogodowych.

Funkcjonariusze policji wraz z ratownikami od razu udzielili dziewczynce niezbędnej pomocy. Została przewieziona do jednego z wrocławskich szpitali i jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci prowadzą teraz czynności mające na celu jak najszybsze dotarcie do opiekunów prawnych.

Podjęto także decyzję o publikacji jej wizerunku i w związku z tym policjanci zwracają się z prośbą do osób, które znają dziecko lub mają wiedzę na temat miejsca pobytu jej opiekunów prawnych, o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji Wrocław- Stare Miasto pod numerem telefonu 47 87 131 31, 47 87 143 90 lub numerem alarmowym 112. 

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl!

Super Raport 21.10 (Goście: Jarosław Sellin - wiceminister kultury, PiS oraz Tomasz Trela - Nowa Lewica) Sedno Sprawy: Waldemar Kraska
Źródło: Wrocław. Mała dziewczynka szła sama ulicą. Nie wiadomo, kim są jej opiekunowie