Dolnośląskie: tragiczny wypadek na A4. Pies w samochodzie wpadł na miejsce kierowcy!

i

Autor: Facebook/ Ochotnicza Straż Pożarna Krzyżowa Dolnośląskie: tragiczny wypadek na A4. Pies w samochodzie wpadł na miejsce kierowcy!

Dolnośląskie: tragiczny wypadek na A4. Pies w samochodzie wpadł na miejsce kierowcy!

2021-08-10 11:22

To zdarzenie jest zdecydowanie przestrogą dla wszystkich tych, którzy wożą swoje psy w samochodzie. Niedaleko Zgorzelca na autostradzie A4 doszło do poważnego wypadku, ponieważ zwierzę wymknęło się spod kontroli i wpadło pomiędzy pedały. O szczegółach przeczytajcie poniżej.

W niedzielę po południu na autostradzie A4 w okolicy Zgorzelca w województwie dolnośląskim doszło do mrożącego krew w żyłach zdarzenia. Cudem uniknięto tragedii. Kierowca bmw przewoził dwa psy. Niestety, podczas trasy, jeden z nich wymknął się spod kontroli i wpadł na miejsce kierowcy. Jak donosi portal istotne.pl pies zaplątał się między pedały i tak prowadzący auto stracił nad nim panowanie. Auto marki BMW dachowało i wpadło do rowu. Wezwano pomoc, na miejsce przybyła jednostka OSP z Krzyżowej i Różyńca.

W samochodzie podróżowały 3 osoby. Udało im się wydostać z pojazdu samodzielnie. Ostatecznie, ani podróżnym, ani dwóm psom nic się nie stało. GDDKiA poinformowało, że w skutek spowodowanych utrudnień autostrada zablokowana była przez 2 godziny. Kierowca został ukarany mandatem. Całe zdarzenie jest przestrogą dla tych, którzy przewożą swoje pupile, by robili to prawidłowo i nie zapominali o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa.

Quiz. Kultowe gry komputerowe. Pamiętasz je z dzieciństwa?

Pytanie 1 z 10
Niezykle popularną grę "Heroes" można zaliczyć do:
Źródło: Dolnośląskie: tragiczny wypadek na A4. Pies w samochodzie wpadł na miejsce kierowcy!