ŻONA PIŁKARZA

Żona Pawła Wszołka to prawdziwa piękność. To dla niej lata temu piłkarz Legii Warszawa stracił głowę

2024-02-01 12:38

Żony piłkarzy zawsze zachwycają na salonach. Nie dość, że są zjawiskowo ubrane to jeszcze czarują swoim wyglądem. To samo można powiedzieć o ukochanej Pawła Wszołka, która podczas premiery serialu Amazon Prime "Legia. Do końca" błyszczała na czerwonym dywanie. Wiemy kim jest piękna Magdalena.

Polskie WAGS kibicują swoim ukochanym z trybun. Są na prawie każdym meczu i wspierają swoich ukochanych najmocniej jak się tylko da, a przy tym zawsze wyglądają jak milion dolarów. Biały uśmiech, zadbana cera i włosy, a do tego zawsze dobrze dobrane ubrania. Każda jest inna, lecz każda wyjątkowa i ciężko oderwać od nich wzrok. Żony piłkarzy często towarzyszą im także w medialnych wydarzeniach i pozują na ściankach, czarując fotoreporterów. W środę 31 stycznia 2024 roku odbyła się premiera serialu Amazon Prime "Legia. Do końca". Pojawili się na niej działacze stołecznego klubu, gwiazdy kina, telewizji i dziennikarze. Nie mogło zabraknąć także piłkarzy, którzy na wydarzenie zabrali swoje piękne żony. Całe show skradła jednak ukochana Pawła Wszołka - Magdalena, która na ściance pokazała się w niecodziennej stylizacji i czerwonych ustach.

AFERA DODOWA! (WERSOW X FRIZ, ŚWIĄTECZNA PŁYTA JULII ŻUGAJ, GIBBS ZŁOTY CHŁOPAK, ROBERT LEWANDOWSKI) | Maks on Air

Żona Pawła Wszołka to prawdziwa piękność

Paweł Wszołek - piłkarz Legii Warszawa jest prawdziwym szczęściarzem! Jego żoną od 2014 roku jest Magdalena. Para poznała się w dzieciństwie i co ciekawe, mają nawet wspólne zdjęcia z przedszkola. Gdy Wszołek grał w Polonii Warszawa, w wolnym czasie jeździł do swojej ukochanej do Tczewa i nie straszne mu były podróże po 10h. Oboje mają w sobie ogromne wsparcie, a oazą spokoju jest ich dom. Ze względu na pracę mężczyzny, często musieli zmieniać miejsce zamieszkania. Poza Polską Paweł Wszołek grał przez kilka lat w Anglii i we Włoszech. Kim jest żona Pawła Wszołka? Magdalena promuje zdrowy styl życia i interesuje się dietą bezglutenową. Oprócz tego jej pasją jest moda - co widać po zdjęciach i stylizacjach, a także makijaż, ponieważ spod jej pędzla wychodzą niebanalne charakteryzacje. Zdjęcia Magdaleny Wszołek, znajdziecie w naszej galerii.