Anna i Robert Lewandowscy odnowili przysięgę małżeńską

i

Autor: INSTAGRAM

wieczór kawalerski

Po latach wyszło na jaw, co Robert Lewandowski robił na wieczorze kawalerskim. Aż ciężko w to uwierzyć!

2024-01-26 9:28

Robert Lewandowski ożenił się z Anną 22 czerwca 2013 roku. Para odnowiła również swoją przysięgę, po 10 latach małżeństwa. Wiele osób zastanawiało się, gdzie najpopularniejszy piłkarz spędził w takim razie, swój wieczór kawalerski. Przyjaciel Roberta z FC Barcelony zdradził całą prawdę. Tego nikt się nie spodziewał!

Anna i Robert Lewandowscy to jedna z najbardziej rozpoznawalnych par w show-biznesie. Przyjaciel piłkarza postanowił uchylić rąbka tajemnicy i zdradził, gdzie Lewandowski spędził swój wieczór kawalerski.

Anna Lewandowska przekazała na WOŚP wyjątkowy przedmiot! Jest w przystępnej cenie

Wieczór kawalerski Roberta Lewandowskiego

Marek Kalitowicz - przyjaciel Roberta Lewandowskiego, zdradził w jednym z wywiadów dla "Sport.pl", gdzie i jak odbywał się wieczór kawalerski piłkarza. Jego opowieść zdziwiła wszystkich, bowiem Robert Lewandowski spędzał swój przedślubny wieczór w... aquaparku! "Była taka najfajniejsza zjeżdżalnia, do której trzeba było z pięć - dziesięć minut postać w kolejce. Zjechaliśmy, idziemy się znowu ustawić. Stoją dzieciaki mniej więcej dziesięcioletnie. I już miały wchodzić na zjeżdżalnię, już się doczekały, ale wtedy zobaczyły Lewego. Nie wierzyły. Wyszły z tej kolejki, poszły za nami na koniec, żeby postać obok niego w kolejce i się poprzyglądać" - opowiadał Kalitowicz. Na próżno więc oczekiwać, że najpopularniejszy sportowiec spędził swój wieczór kawalerski w luksusach lub w imprezowym stylu. Razem z kolegami wrócił do młodzieńczych lat i postawił na beztroską i świetną zabawę.

Radosna nowina od Lewandowskich. Fani zasypali ich gratulacjami

Anna i Robert Lewandowscy odnowili przysięgę

Ania i Robert Lewandowscy byli zaręczeni od 2011 roku. Ania przyjęła oświadczyny podczas wakacji na Malediwach. Para pobrała się dwa lata później w Serocku. Dzień ich ślubu był jednym z najważniejszych wydarzeń sportowych i show-biznesowych. Para postawiła również na huczne świętowanie swojej 10. rocznicy ślubu. Małżonkowie odnowili swoją przysięgę w 2023 roku w słonecznej Toskanii. Ania i Robert poinformowali o tym na swoim Instagramie, dokładnie 7 lipca.

Robert Lewandowski przestał nosić obrączkę? Fani są zaniepokojeni

Anna Maria Lewandowska urodziła się 7 września 1988 roku w Łodzi. Od 2013 roku jest żoną Roberta Lewandowskiego. Lewandowska ma na swoim koncie mistrzostwo świata, Europy i Polski w karate tradycyjnym. Sportsmenka jest również działaczką sportową i społeczną, trenerem personalnym, dietetyczką oraz prezenterką telewizyjną. Robert Lewandowski jest uznawany za najlepszego piłkarza na świecie. Na co dzień występuje w reprezentacji Polski oraz w klubie FC Barcelona. Urodził się 21 sierpnia w 1988 roku w Warszawie. Razem z Anią wychowują dwie córki - Laurę i Klarę.

Anna Lewandowska w szczerym wyznaniu o hejcie. Jej córka też go doświadczyła?

Lewandowska w ogniu HEJTU! Tym razem PRZESADZIŁA? Vlog Ewy Wąsikowskiej
Źródło: Po latach wyszło na jaw, co Robert Lewandowski robił na wieczorze kawalerskim. Aż ciężko w to uwierzyć!