Miodowe lata jako bajka. Karol Krawczyk i Tadzio Norek robią furorę!

i

Autor: AKPA, screen z TikTok/@plebanv93 Miodowe lata jako bajka. Karol Krawczyk i Tadzio Norek robią furorę!

CIEKAWOSTKI

Miodowe lata jako bajka. Karol Krawczyk i Tadzio Norek robią furorę!

2023-07-31 15:45

Pamiętacie te czasy, gdy śledziło się Miodowe lata i perypetie Karola Krawczyka i Tadzia Norka? Każdy odcinek wywoływał wtedy ogromną dawkę śmiechu! Zastanawialiście się kiedykolwiek, jak wyglądałby kultowy serial, jako animowana bajka? Teraz możecie to sprawdzić! Pewien twórca postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości i pokazał, jakby to wyglądało. Będziecie zachwyceni.

Miodowe lata to był kiedyś prawdziwy hit telewizji i nie można było opuścić żadnego odcinka. Polski serial komediowy emitowany był na antenie Polsatu dokładnie w latach 1998-2004 i bawił do łez wszystkich widzów. Powód? Perypetie i wieczne kłótnie Karola Krawczyka, Tadzika Norka i ich małżonek, wywoływały niekiedy ból brzucha ze śmiechu! Przypomnijmy, że motorniczym tramwaju nr 18 był właśnie Karol Krawczyk, w którego wcielił się Cezary Żak, natomiast w miejskiej kanalizacji pracował Tadeusz Norek, czyli Artur Barciś. Panowie zawsze mieli głowy pełne pomysłów i mimo kłopotów zawsze byli wielkimi optymistami. Infantylni, lekko nierozgarnięci i niezamożni, jednak zawsze dążyli do tego by zarobić fortunę. Pomimo wielu konfliktów, które ich napotkały, nie mogli bez siebie żyć!

ZOBACZ TAKŻE: Piotruś z Kogel-mogel - co dziś robi Maciej Koterski?

Małgorzata Tomaszewska i jej Samojed w studiu Radia Supernova

Miodowe lata jako bajka

Akcja Miodowych lat rozgrywała się na serialowej ulicy Wolskiej 33 na Woli w Warszawie. Sceny kręcone były w Teatrze Żydowskim w Warszawie, na obrotowej scenie, dzięki której możliwa była szybka zmiana scenografii pomiędzy scenami. Zastanawialiście się kiedykolwiek, jak wyglądałby Karol Krawczyk i Tadeusz Norek, jako bohaterowie bajki? Teraz możecie zobaczyć to na własne oczy! Pewien internauta wpadł na pomysł, by zrobić krótką czołówkę serialu Miodowe lata, lecz w wersji animowanej. Kolory i animacje robią furorę, ale największym hitem są bohaterowie produkcji. Co ciekawe, ten pomysł tak przypadł do gustu internautom, że niektórzy chcą nawet zapłacić, by Miodowe lata w wersji bajka, powstały naprawdę!

- Zrób ktoś z tego serial animowany! Zapłacę!

- Hahaha 😂 cudne 🥰😂 chciałabym zobaczyć Miodowe Lata w takiej wersji właśnie 😂😂

- Jestem wierna fanka Miodowch lat odkąd pamietam.. Ale taka wersja jest mega! 

Poniżej możecie zobaczyć, jak słynne Miodowe lata wyglądałyby jako bajka. Uwaga - po obejrzeniu tego kawałka, będziecie chcieli więcej!

ZOBACZ TAKŻE: Kasia z 13 Posterunku już tak nie wygląda! Aleksandra Woźniak mocno się zmieniła

Sonda
Oglądałeś/aś serial "Miodowe lata"?