Autor: AKPA

WYNIK

Wynik meczu siatkówki Polska - Argentyna. Wiemy kto wygrał 6.10.2023

2023-10-06 12:06

Biało-czerwoni rozegrali kolejne ważne spotkanie o bilet na Igrzyska Olimpijskie 2024 w Paryżu. W piątek 6 października z samego rana rozpoczęli starcie z Argentyną, które wcale nie należało do najłatwiejszych. Jaki jest wynik meczu Polska - Argentyna? Wiemy kto wygrał po czterech setach.

Wynik meczu Polska - Argentyna 6.10.2023 poszukiwany jest przez wiele osób, które z jakiegoś powodu nie mogły obejrzeć spotkania w telewizji na żywo. Kto wygrał mecz? Wynik Polska - Argentyna ciekawi wiele osób. Biało-czerwoni w walce o bilet na Igrzyska Olimpijskie 2024 w Paryżu mają na swoim koncie komplet zwycięstw. W nienagannym stylu zwyciężyli 3:2 z reprezentacją Belgii. Następnie triumfowali z Bułgarią wynikiem 3:0, a po jednodniowej przerwie po tie-breaku wygrali z Kanadą 3:2. Czwarte spotkanie z Meksykiem zakończyło się wynikiem 3:0, jednak nie był to koniec spotkań reprezentacji Polski w chińskim Xi'an. W piątkowy poranek 6 października rozpoczęli spotkanie z reprezentacją Argentyny, która w pierwszych minutach meczu szła z podopiecznymi Nikoli Grbicia ramię w ramię. Jaki jest wynik meczu Polska - Argentyna?

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

Polska - Argentyna siatkówka: WYNIK 6.10.2023

Wynik meczu Polska - Argentyna 6 października 2023 podajemy Wam w tym miejscu. Spotkanie rozpoczęło się w piątek o godzinie 10:00 czasu polskiego, a zakończyło się kilka minut po godzinie 12. Pierwszy set został rozegrany 25:23, drugi 23:25, trzeci 28:26 i czwarty 25:20. Oznacza to, że Polska wygrała z Argentyną 3:1

Następny mecz Polska rozegra w sobotę 7 października o godzinie 10:00 czasu polskiego. Przeciwnikiem będzie reprezentacja Holandii.