Autor: AKPA

WYNIK

Wynik meczu Polska - Holandia na żywo. Wiemy kto wygrał 7.10.2023

2023-10-07 11:58

Podopieczni Nikoli Grbicia rozegrali przedostatnie spotkanie o bilet na Igrzyska Olimpijskie 2024 w Paryżu. W sobotę 7 października o godzinie 10:00 rozpoczęli zmagania z Holandią, który były decydujące. Jaki jest wynik meczu Polska - Holandia? Jak biało-czerwoni poradzili sobie w tym spotkaniu? Wiemy kto wygrał.

Wynik meczu Polska - Holandia 7.10.2023 poszukują w sieci osoby, które z jakiegoś powodu nie mogły obejrzeć spotkania w telewizji na żywo. Kto wygrał mecz? Wynik Polska - Holandia jest już znany. Szczęście nie opuszcza podopiecznych Nikoli Grbicia. Nasi siatkarze w walce o bilet na Igrzyska Olimpijskie 2024 w nienagannym stylu zwyciężyli w pierwszym spotkaniu 3:2 z reprezentacją Belgii. Drugiego dnia triumfowali z Bułgarią wynikiem 3:0, a po jednodniowej przerwie i po tie-breaku wygrali z Kanadą 3:2. Kolejne spotkanie z Meksykiem zakończyło się wynikiem 3:0, a z reprezentacją Argentyny po czterech setach 3:1. Jak wyglądał mecz Polska - Holandia? Wynik jest już znany!

Morawiecki i Kaczyński najmądrzejszymi politykami?! Polacy odpowiadają

Polska - Holandia WYNIK meczu 7.10.2023

Wynik meczu Polska - Holandia jest już znany. Spotkanie odbyło się w sobotę 7 października 2023 o godzinie 10:00 czasu polskiego. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 (21:25, 25:17, 25:22, 29:27).

Następny i zarazem ostatni mecz, reprezentacja Polski rozegra w niedzielę 8 października o godzinie 13:30 czasu polskiego. Przeciwnikiem będzie reprezentacja Chin.

QUIZ: Co wiesz o polskiej siatkówce?

Pytanie 1 z 12
1. Który siatkarz reprezentacji Polski zdobywał złoty medal mistrzostw Europy (2009) i jest obecny podczas imprezy w 2023 roku?