siatkówka, reprezentacja polski

i

Autor: AKPA

MECZ

Polska - Chiny gdzie oglądać mecz 8.10.2023? GODZINA, TRANSMISJA

2023-10-08 10:53

Polska - Chiny to ostatnie starcie w kwalifikacjach do Igrzysk Olimpijskich 2024 w Paryżu. Mecz odbędzie się w chińskim Xi'an już w niedzielę 8 października. Sprawdź, gdzie i o której oglądać transmisję meczu Polska - Chiny w telewizji lub online.

Polska - Chiny: gdzie i o której godzinie? Przed nami ostatni mecz, który nasza reprezentacja rozegra w kwalifikacjach do Igrzysk Olimpijskich 2024 w Paryżu. Podopieczni Nikoli Grbicia nie mają na co narzekać. W ostatnim czasie wygrali Ligę Narodów, zdobyli Mistrzostwa Europy, a w Chinach podczas kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich 2024 radzą sobie świetnie. Biało-czerwoni mają za sobą sześć rozegranych spotkań, z których każde zakończyło się wygraną dla naszej reprezentacji. Pierwszy mecz Polska rozegrała przeciwko Belgii, co zakończyło się wynikiem 3:2. Drugie starcie z Bułgarią było nieco łatwiejsze, o czym świadczy wynik 3:0. W trzecim po tie-breaku z Kanadą zwyciężyliśmy 3:2, a w czwartym ograliśmy reprezentację Meksyku 3:0. Za nami także ciekawy mecz z Argentyną, który zakończył się po czterech setach wynikiem 3:1, a także mecz z Holandią zakończony wynikiem 3:1.

POLACY O WYBORACH. CZY BĘDĄ GŁOSOWAĆ NA PIS? #EwelinaPyta

Polska - Chiny gdzie obejrzeć: TRANSMISJA, GODZINA

Gdzie oglądać mecz Polska - Chiny? Siódme, a zarazem ostatnie spotkanie biało-czerwonych w Xi’an przeciwko reprezentacji Chin odbędzie się już w niedzielę 8 października. Transmisja spotkania na żywo rozpocznie się o godzinie 13:30 czasu polskiego, natomiast chwilę wcześniej widzowie będą mieli okazję obejrzeć przedmeczowe studio. Mecz Polska - Chiny będzie można obejrzeć na żywo w TVP Sport, Polsat Sport, Polsat Box Go, a także online na TVPSPORT.PL, w aplikacji mobilnej, a także Smart TV.

QUIZ: Co wiesz o polskiej siatkówce?

Pytanie 1 z 12
1. Który siatkarz reprezentacji Polski zdobywał złoty medal mistrzostw Europy (2009) i jest obecny podczas imprezy w 2023 roku?
Reprezentacja Polski w siatkówce