Robert Lewandowski

i

Autor: AKPA Robert Lewandowski

KIEDYŚ I DZIŚ

Tak wyglądał Robert Lewandowski w dzieciństwie. Mówili na niego "Bobek"

2024-01-04 12:03

Dziś Robert Lewandowski jest najpopularniejszym piłkarzem na całym świecie! Zanim jednak doszedł do miejsca w którym jest teraz, przeszedł bardzo długą drogę. Zastanawiasz się jak wyglądał jako dziecko? Okazuje się, że niezły był z niego "Bobek". Te filmiki trzeba zobaczyć!

Nie ma na świecie osoby, która nie wiedziałaby kim jest Robert Lewandowski. Najpopularniejszy piłkarz na świecie, obecnie środkowy napastnik FC Barcelony i kapitan Reprezentacji Polski. Uważany za jednego z najlepszych piłkarzy swojego pokolenia na świecie i jednego z najlepszych środkowych napastników w historii piłki nożnej. Zanim jednak Robert Lewandowski doszedł do miejsca, w którym jest teraz, musiał przejść bardzo długą drogę. Od młodości interesował się piłką nożną, a swoje amatorskie treningi nagrywał w ogrodzie, by następnie rzetelnie je analizować. Mając zaledwie sześć lat został zapisany przez rodziców do Varsovii Warszawa, w której grał siedem lat. Następnie dostał się do Polonii Warszawa, a w wieku 16. lat poświęcił się codziennym treningom w Legii Warszawa, dlatego na naukę w liceum miał dopiero czas wieczorem.

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

Robert Lewandowski - kiedyś i dziś

Robert Lewandowski przeszedł długą drogę, by być w miejscu, w którym jest teraz. Spędził wiele godzin na treningach, w pełni oddał się swojej pasji, a nawet musiał mierzyć się z przeciwnościami losu. Będąc nastolatkiem miał ksywę "Bobek" ponieważ wyróżniał się niskim wzrostem i niewielką masą ciała. Właśnie dlatego, z powodu jego drobnej postury w 2002 zrezygnowano z powoływania go do kadry Mazowsza. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Dziś Robert Lewandowski jest prawdziwą gwiazdą, a jego filmiki z dzieciństwa robią furorę w sieci! Zobaczcie jak Robercik wyglądał za czasów szkolnego podwórka - będziecie zachwyceni!

ZOBACZ TAKŻE: Sobowtór Roberta Lewandowskiego istnieje! Ten mężczyzna wygląda jak jego brat bliźniak