Anna Lewandowska

i

Autor: AKPA Anna Lewandowska

Anna Lewandowska ma sobowtóra w Polsce. Ta dziewczyna wygląda jak ona!

2022-12-13 12:17

Najpopularniejsza i jedna z bogatszych celebrytek z Polski ma swoją sobowtórkę! Mowa oczywiście o żonie Roberta Lewandowskiego. Internauci przecierają oczy ze zdumienia, ponieważ podobieństwo pań jest naprawdę ogromne. Przekonajcie się sami sprawdzając szczegóły w poniższym artykule.

Anna Lewandowska ma sobowtóra i to nie są żarty! Sobowtór ma prostą definicję. To człowiek bardzo podobny zewnętrznie do innego człowieka, dlatego łatwo można się pomylić lub stwierdzić, że dana dwójka jest na przykład rodzeństwem. W dobie prężnie działającego internetu i cały czas rozwijających się social mediów, można nie raz natknąć się na zwykłych obywateli naszego kraju, którzy kogoś przypominają z wyglądu lub mają identyczny głos jak dana gwiazda. Dla przykładu można wspomnieć o dziewczynie, która ma głos jak Doda, lub Dagmara z Królowych Życia. Wiemy już, że w Polsce stąpa nawet "bliźniaczka" Edyty Górniak, Viki Gabor, czy też Roksany Węgiel. Teraz okazuje się, że swoją sobowtórkę ma również Ania Lewandowska!

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Górniak skończyła 50 lat i promienieje. Kiedyś wyglądała całkiem inaczej!

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

Anna Lewandowska - sobowtór

Podobno każdy z nas ma swojego sobowtóra i jak się okazuje, ma go również Ania Lewandowska! Internauci przecierają oczy ze zdumienia, ponieważ uderzająco podobna do żony Roberta Lewandowskiego jest pewna dziewczyna z TikToka. Mowa o Oliwii, która jak wskazuje jej opis jest modelką i tancerką. 

- Ale ty jesteś podobna do Ani

- jak młodsza siostra ?

- Myślałem że to Lewa ?

- Jej jesteście identyczne ?

Ania Lewandowska i Oliwia są do siebie podobne? Przekonajcie się sami, oglądając poniższe wideo.