Stars Fight MMA - KONFERENCJA 16.11.2022. Gdzie oglądać online? [TRANSMISJA, GODZINA]

i

Autor: screen z Instagram/@starsfightmma Stars Fight MMA - KONFERENCJA 16.11.2022. Gdzie oglądać online? [TRANSMISJA, GODZINA]

Stars Fight MMA - KONFERENCJA 16.11.2022. Gdzie oglądać online? [TRANSMISJA, GODZINA]

2022-11-16 12:47

Nowa federacja wkracza na rynek MMA. Mowa o Stars Fight MMA, której pierwsza edycja odbędzie się już 26 listopada. Zanim jednak do tego dojdzie, na wszystkich czeka konferencja. O której godzinie rozpoczyna się wydarzenie i gdzie je oglądać? O co chodzi w Stars Fight MMA? Sprawdźcie szczegóły.

Stars Fight MMA to nowa federacja freak fight, która wkracza na rynek. To najbardziej innowacyjne i spektakularne polskie przedsięwzięcie rozrywkowo-sportowe ostatnich lat. Jak podają organizatorzy, to projekt który skupia się na zdrowej rywalizacji, łącząc świat sportu i telewizji. Pierwsza gala odbędzie się już w sobotę 26 listopada 2022 roku w Polsat Plus Arena Gdynia, natomiast pierwsza konferencja została zaplanowana na środę 16 listopada. Wiemy już, że w oktagonie pojawi się była żona Michała Wiśniewskiego - Dominika Tajner, zwycięzca Top Model - Mikołaj Śmieszek, influencer Modny Tata, a także faworytka tegorocznego Tańca z Gwiazdami - Natalia Janoszek. O której godzinie oglądać konferencję Stars Fight MMA? Gdzie będzie dostępna transmisja online za darmo?

Stars Fight MMA - co to jest? Kto walczy na pierwszej gali? [KARTA WALK, ZAWODNICY]

SKOLIM – szybki trening przed MMA

Stars Fight MMA - konferencja GODZINA

Pierwsza konferencja Stars Fight MMA odbędzie się w środę 16 listopada 2022 roku. Start o godzinie 20:00. Na wszystkich czeka dawka pozytywnych emocji, a także ogłoszenie pełnej karty walk.

ZOBACZ TAKŻE: Była żona Michała Wiśniewskiego zawalczy w MMA! Kto jest jej przeciwniczką?

Stars Fight MMA - konferencja TRANSMISJA

Gdzie oglądać konferencję Stars Fight MMA? Transmisja pierwszej konferencji będzie dostępna za darmo na YouTube federacji, natomiast oficjalna gala będzie dostępna już za pośrednictwem płatnego systemu PPV.

Sonda
Stars Fight MMA - czy odniesie sukces?