Stars Fight MMA - co to jest? Kto walczy na pierwszej gali? [KARTA WALK, ZAWODNICY]

i

Autor: instagram.com/@starsfightmma Stars Fight MMA - co to jest? Kto walczy na pierwszej gali? [KARTA WALK, ZAWODNICY]

Stars Fight MMA - co to jest? Kto walczy na pierwszej gali? [KARTA WALK, ZAWODNICY]

2022-11-16 15:42

Stars Fight MMA, co to jest i o co w tym chodzi? Odpowiedzi na te pytania, poszukiwane są chyba przez większość internautów. Okazuje się, że Stars Fight MMA to nowa federacja freak fight, która łączy świat sportowy z show-biznesem i jest znacznie inna od Fame MMA, czy też High League. Sprawdźcie szczegóły.

Stars Fight MMA - co to jest? Kto walczy na pierwszej gali? Internauci poszukują w sieci informacji o co chodzi z galą Stars Fight MMA. Federacje freak fight w Polsce, cieszą się ogromną popularnością. Do tych o których jest naprawdę głośno, zalicza się w ostatnim czasie Fame MMA, High League oraz Prime MMA, jednak pod koniec lipca 2022 roku do tej listy dołączyło Stars Fight MMA. Stars Fight MMA to federacja, inna niż wszystkie. Jej celem jest połączenie świata sportowego z show-biznesem, skupiając się na zdrowej rywalizacji oraz podkreśleniu wartości kobiet. W sieci możemy znaleźć informacje, że zaproszone do udziału w gali gwiazdy internetu i telewizji: swoją publiczną działalnością promują dobre wzorce, kulturę osobistą opartą na szacunku do przeciwnika i widza. Organizatorzy porównują federację do Tańca z Gwiazdami: nie musisz być wybitnym tancerzem, czy w tym przypadku zawodnikiem mieszanych sztuk walk, żeby się sprawdzić i przeżyć wyjątkową przygodę.

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Stars Fight MMA - DATA, GODZINA

Kiedy i o której godzinie jest Stars Fight MMA? Pierwsza gala Stars Fight MMA odbędzie się 26 listopada 2022 roku w Polsat Plus Arenie Gdańsk, natomiast pierwsza konferencja będzie miała miejsce 16 listopada w Warszawie.

Była żona Michała Wiśniewskiego zawalczy w MMA! Kto jest jej przeciwniczką?

Stars Fight MMA - KARTA WALK, ZAWODNICY

Kto walczy na Stars Fight MMA? Jak wygląda karta walk Stars Fight MMA? Według zamieszczonych informacji w sieci, podczas pierwszej gali Stars Fight MMA ma odbyć się pięć walk kobiet, trzy walki mężczyzn oraz walka wieczoru. Z Instagrama federacji dowiadujemy się, że w Stars Fight MMA biorą udział:

  • Natalia Janoszek vs. TBA
  • Mikołaj Śmieszek vs. TBA
  • Dominika Tajner vs. Maja 'Majkel_Coach' Cylwik
  • Marietta Fiedor vs. Wiktoria 'Tu_Viciia' Gnieciak
  • Łukasz 'Blondino Latino' Książkiewicz vs. Paweł 'Pavlloo' Szwed
  • Cyprian 'Cypriano Italiano' Węgrzyn vs. TBA
  • Michał Waleszczyński - Lis vs. TBA
  • Paulina Paola vs. TBA
  • Michał 'Modny Tata' Będźmirowski vs. TBA
Sonda
Stars Fight MMA - czy odniesie sukces?