Prime MMA - WŁAŚCICIEL. Kto jest właścicielem federacji?

i

Autor: screen z instagram.com/@primemma.pl Prime MMA - WŁAŚCICIEL. Kto jest właścicielem federacji?

FEDERACJA

Prime MMA - WŁAŚCICIEL. Kto jest właścicielem federacji?

2023-10-21 19:53

Prime MMA to federacja, która obok Fame MMA i High League, notuje dużym zainteresowaniem widzów. Przybliżona frekwencja widowni stacjonarnej przypada na 4 tysiące osób, a warto również pamiętać, że widzowie wykupują także płatne dostępy do transmisji przy pomocy PPV. Kto jest właścicielem federacji Prime MMA, a kto jej prezesem? Sprawdźcie - to warto wiedzieć.

Prime MMA - WŁAŚCICIEL federacji ciekawi wiele osób. Kto nim jest? Prime Show MMA to polska federacja organizująca gale typu freak show fight. Została założona w 2021 roku z siedzibą we Wrocławiu, natomiast pierwsza edycja wydarzenia odbyła się 19 lutego 2022 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Pojedynki na Prime MMA toczone są głównie na zasadach MMA, jednak widzowie mogą czasami być świadkami boksu czy też kick-boxingu. Podczas trzeciej edycji wydarzenia pojawiła się także nowość - walka w budce telefonicznej, która była zaskoczeniem dla wszystkich. Na Prime MMA walczą znani celebryci z internetu i telewizyjnych programów rozrywkowych, topowi youtuberzy, raperzy, influencerzy, czy też inne znane osoby ze świata mediów, ale i sportu, jak na przykład Ewa Piątkowska, czy też Anna Andrzejewska.

SKOLIM – szybki trening przed MMA

Prime MMA - WŁAŚCICIEL

Kto jest właścicielem Prime MMA? Twarzą federacji jest Kasjusz 'Don Kasjo' Życiński, natomiast właścicielami są włodarze znani także z innej federacji promującej walki profesjonalistów w MMA i K-1 - Fight Exclusive Night. Jest nim Bartosz Szuba (30% udziałów) oraz Kamil Birka (70% udziałów), natomiast prezesem Prime MMA jest Tomasz Bezrąk.

Sonda
FAME MMA, High League, Prime Show MMA - którą federację najbardziej lubisz?