PRZYSTOJNIAKI MMA

Najprzystojniejsi zawodnicy freakowych gal MMA. To do nich wzdychają panie

2023-10-03 12:51

Są aktywni nie tylko w social mediach, ale przede wszystkim skupiają się na sporcie. Mowa o zawodnikach freakowych gal MMA, które od kilku lat są bardzo popularne w naszym kraju. W naszej galerii znajdziecie przystojniaków z oktagonu, którzy często widnieją w karcie walk Fame MMA, Prime MMA, Clout MMA i nie tylko!

Organizacje freak fight w Polsce wypracowały sobie nie tylko rozpoznawalność, ale także zapewniły wysoką pozycję w branży sportowej. Dowodem na to jest zainteresowanie publiczności, wyniki oglądalności konferencji, a przede wszystkim gal. Z każdą taką galą pakiety PPV sprzedawane są z ogromnym rozmachem i nie zapowiada się, żeby szybko ta dobra passa odeszła na bok. Niewątpliwie jedną z najpopularniejszych federacji jest Fame MMA. Właśnie od tego projektu wszystko się zaczęło, co było później inspiracją dla kolejnych osób. Przypomnijmy, że na polskim rynku pojawiły się także federacje takie jak: Hype MMA, MMA-VIP, High League, Elite Fighters, EFM Show, Free Fight Federation, Prime MMA, Fame Friday Arena, a także jedna ze świeższych federacji gdzie jej twarzą jest Lexy Chaplin i Sławomir Peszko - Clout MMA.

THE BEST OFF EWELINA PYTA. Polityka okiem Polaków i nie tylko

Przystojniaki freakowych gal MMA

Fenomen fight freakowych gal jest taki, że w oktagonie zobaczyć można nie tylko gorące nazwiska za świata sportu, ale przede wszystkim celebrytów i influencerów ze świata internetu. Wielokrotnie w karcie walk pojawiały się znane osoby z TikToka, YuTuba czy też Instagrama, które są dzisiejszymi idolami młodzieży. W klatce nie brakowało Natsu, Marcina Dubiela, Kacpra Błońskiego, Robert Pasuta, Tromby z ekipy, Fagaty, Don Kasjo, ale także króla latino Skolima. W naszej galerii znajdziecie przystojniaków z polskich federacji typu Fame MMA, Prime MMA, czy też Clout MMA. Ciężko stwierdzić, który z panów jest najprzystojniejszy!