Kasjusz Życiński 'Don Kasjo'

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Kasjusz Życiński 'Don Kasjo'

Prime MMA 4 - KARTA WALK, ZAWODNICY. Kto i kiedy walczy na Prime MMA 4?

2022-11-26 17:20

Organizatorzy Prime MMA nie spoczywają na laurach, dlatego ogłosili kolejną galę i pierwsze nazwiska, które pojawiły się w karcie walk. Walka wieczoru robi na wszystkich ogromne wrażenie i z pewnością może przyciągnąć wielu widzów. Kto walczy na Prime MMA 4? Kiedy jest czwarta gala? Sprawdźcie szczegóły.

Prime MMA 4 - KARTA WALK, DATA, BILETY, ZAWODNICY te frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów w sieci. Federacje Fame MMA i High League odnoszą ogromne sukcesy jeśli chodzi o sprzedaż PPV, bilety i oczywiście oglądalność. To samo tyczy się najświeższej z federacji czyli Prime MMA, która weszła na salony w 2022 roku. Podczas pierwszej odsłony wydarzenia w klatce triumfował Kamerzysta przez TKO w 11 sekundzie, a także Jaś Kapela który wygrał z Ziemowitem Kossakowskim. Na drugiej gali wygraną cieszył się między innymi Norman Parke, Marcin Wrzosek, a także Skolim, który pokonał Jasia Kapelę. Trzecia gala odbyła się w sobotę 1 października, a w Radomskim Centrum Sportu widzowie zobaczyli walki kobiet, jak i panów. Największym zaskoczeniem była walka Kamerzysty i Kuby Lasika, która odbyła się w budce telefonicznej. Federacja zapowiedziała już czwartą galę! Kiedy się odbędzie? Kto walczy na Prime MMA 4?

Dzień chłopaka - Ewelina pyta i nie błądzi #2

Prime MMA 4 - DATA, MIEJSCE

Kiedy jest Prime MMA 4? Gdzie odbędzie się czwarta gala? Organizatorzy nie zwalniają tempa. Prime MMA odbędzie się 26 listopada 2022 roku w Szczecinie. Sprzedaż biletów ruszyła na stronie www.eventim.pl. 

Prime MMA 4 - KARTA WALK

Kto walczy na Prime MMA 4? Organizatorzy powoli ujawniają nazwiska zawodników, którzy pojawią się w oktagonie. Wiemy już że w walce wieczoru twarzą w twarz stanie włodarz federacji Prime - Kasjusz Życiński, a jego przeciwnikiem będzie raper Popek. To jednak nie koniec, ponieważ szykuje się także walka kobiet. Poniżej znajdziecie kartę walk Prime MMA 4, która na bieżąco będzie aktualizowana.

  • Kasjusz 'Don Kasjo' Życiński - Paweł 'Popek' Mikołajuw: MAIN EVENT w boksie
  • Kamila 'Zusje' Smogulecka i Monika 'Esmeralda' Godlewska: CO-MAIN EVENT
  • Anna Andrzejewska - Ewa Piątkowska
  • Damian 'Stifler' Zduńczyk - Adam Soroko
  • Michał 'Bagieta' Gorzelanczyk - Kamerzysta (boks, małe rękawice)
  • Patryk 'Robalini' Śliwa - Tomek Olejnik
  • Konrad 'Skolim' Skolimowski - Emilian 'Księciunio' Bayer
  • Adam Okniński vs Norman Parke
  • Aleksandr Sasha Muzheiko vs Adrian Cios
  • Rafał Sportowy Świr Gawron vs Piotr Ochroniarz Kałuski
Listen to "Samochody gwiazd sportu. Lewy. Świątek. Ronaldo." on Spreaker.
Sonda
Kto wygra walkę Don Kasjo - Popek na Prime MMA 4?