Autor: AKPA

WYNIK MECZU

Polska - Meksyk WYNIK meczu 4.10.2023. Kto wygrał? Jaki był wynik?

2023-10-04 11:12

Wynik meczu Polska - Meksyk 4.10.2023 jest ważny dla sytuacji w grupie kwalifikacyjnej do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu. Obie reprezentacje wygrały swoje dwa pierwsze spotkania i stały się faworytami do awansu na najważniejsze zawody w przyszłym sezonie. Jaki jest wynik Polska - Kanada 3 października 2023? Przekonajcie się sprawdzając na naszej stronie.

Wynik meczu Polska - Meksyk 4.10.2023 poszukiwany jest przez wiele osób, które z jakiegoś powodu nie mogły obejrzeć spotkania na żywo. Kto wygrał mecz? Wynik jest już znany. Polska w walce o bilet na igrzyska olimpijskie w Paryżu, ma na swoim koncie komplet zwycięstw. Podopieczni Nikoli Grbicia od jakiegoś czasu przebywają w chińskim Xi'an, gdzie mają za sobą pięć spotkań. Pierwszy mecz z Belgią zakończył się wynikiem 3:2, drugi z Bułgarią 3:0, natomiast po jednodniowej przerwie nasi po tie-breaku wygrali z Kanadą 3:2, co nie było takie łatwe. W środę 4 października biało-czerwoni odbyli kolejne spotkanie, jednak tym razem przeciwko reprezentacji z Meksyku. Kto wygrał mecz? Wynik Polska- Meksyk jest już znany!

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

Polska - Meksyk siatkówka: WYNIK na żywo 4.10.2023

Wynik meczu Polska - Meksyk 4 października 2023 podajemy Wam w tym miejscu. Spotkanie rozpoczęło się w środę o godzinie 10:00 czasu polskiego, a zakończyło się w okolicach godziny 11:15. Biało-czerwoni jak zawsze pokazali klasę i zakończyli mecz z wynikiem 3:0. Pierwszy set został rozegrany 25:21 dla naszych, drugi 25:19 i trzeci 25:14.

Następny mecz Polska rozegra w piątek 6 października o godzinie 10:00 czasu polskiego. Przeciwnikiem będzie reprezentacja Argentyny.