żony sportowców

Piękne ukochane polskich skoczków narciarskich. To one najgłośniej kibicują im spod skoczni

2024-03-03 13:13

Są naprawdę piękne, a do tego kibicują z całych sił. Mowa o partnerkach polskich skoczków narciarskich, które z każdym konkursem zaciskają kciuki i dopingują swoich ukochanych. Od tych pań ciężko oderwać wzrok - zobaczcie naszą galerię.

Najpiękniejsze żony i partnerki polskich skoczków narciarskich - od tych pań ciężko oderwać wzrok! To one kibicują swoim ukochanym nie tylko spod skoczni, ale także sprzed telewizorów, gdy nie mogą uczestniczyć im w dalekich podróżach. Są kochające, potrafią zadbać o dom jak i domowników, a w dodatku olśniewają urodą. Nie da się ukryć, że najczęściej w mediach wymieniana jest partnerka Piotra Żyły - Marcelina Ziętek, którą wiele osób kojarzy z paradokumentu "Szkoła" i "19+". Często na ważnych galach pojawia się na czerwonym dywanie żona Kamila Stocha - Ewa, która prezentuje się olśniewająco. Nie można zapomnieć także o ukochanej Dawida Kubackiego, która w marcu 2023 roku z przyczyn kardiologicznych trafiła do szpitala, jednak z pomocą męża i bliskich, odzyskuje siły.

Piotr Żyła rajdowcem | PORANEK Eska

Ukochane polskich skoczków narciarskich

Są piękne, kochające i potrafią zadbać o dom, dzieci, zwierzęta i oczywiście o swoich ukochanych. Mowa o żonach i partnerkach polskich skoczków narciarskich, które z całych sił kibicują swoim mężczyznom. Robią to będąc pod skocznią lub w domu przed ekranem telewizorów. Te panie są naprawdę piękne - ciężko oderwać od nich wzrok!

ZOBACZ TAKŻE: Polskie WAGS czyli ukochane piłkarzy. To one kibicują im na trybunach!