Aleksander Śliwka

i

Autor: AKPA

MECZ

O której mecz Polska - Kanada 3.10.2023? Sprawdź gdzie oglądać

2023-10-03 8:31

Polscy siatkarze dają z siebie wszystko w turnieju kwalifikacyjnym na IO w Paryżu. W trzeciej kolejce spotkań, po jednym dniu przerwy ich rywalem będzie Kanada z którą zmierzą się już we wtorek 3 października. Gdzie i o której godzinie oglądać starcie Polska - Kanada? Sprawdź najważniejsze informacje.

Polska - Kanada to jedno ze spotkań, na które fani piłki siatkowej czekają z niecierpliwością. Nic dziwnego, reprezentacja Polski zapewnia kibicom niesamowite emocje! Podopieczni Nikoli Grbicia biorą udział w kwalifikacjach do IO w Paryżu. Biało-czerwoni od kilku dni przebywają w chińskim Xi'an, gdzie zaczęli walkę o olimpijskie przepustki. W pierwszym spotkaniu z Belgią nasi pokazali kto rządzi na boisku, a spotkanie zakończyło się z wynikiem 3:2. Po pierwszym triumfie, przyszedł także kolejny. Reprezentacja Polski w kolejnym dniu zmierzyła się z Bułgarią, którą pokonała 3:0. To jednak nie koniec zmagań naszych w kwalifikacjach do Igrzysk Olimpijskich. W kolejnym spotkaniu drużyna Nikoli Grbicia zmierzy się we wtorek 3 października z również niepokonaną Kanadą. Gdzie i o której oglądać mecz Polska - Kanada 3.10.2023?

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

Polska - Kanada 3.10.2023 TRANSMISJA, GODZINA

Gdzie oglądać mecz Polska - Kanada? Taka fraza coraz częściej poszukiwana jest przez wielu internautów. Spotkanie Polska - Kanada w kwalifikacjach do Igrzysk Olimpijskich odbędzie się we wtorek 3 października. Transmisja na żywo dostępna będzie w TVP Sport, Polsat Sport, Polsat Box Go, TVPSPORT.PL, aplikacji mobilnej, a także Smart TV. Spotkanie skomentują Piotr Dębowski oraz Radosław Panas. Internauci pytają także o której godzinie jest mecz Polska - Kanada? Spotkanie rozpocznie się już o godzinie 10:00 czasu polskiego. Studio można oglądać już od godz. 9:30, a poprowadzą je Piotr Jagiełło i Krzysztof Ignaczak.

ZOBACZ TAKŻE: Terminarz kwalifikacji siatkarzy do Igrzysk Olimpijskich 2024. Kiedy i z kim gra Polska?

Sonda
Polska wygra z Kanadą?