Fame MMA 15 - stream za darmo. Gdzie obejrzeć walki za free? [TRANSMISJA PPV]

i

Autor: AKPA Fame MMA 15 - stream za darmo. Gdzie obejrzeć walki za free? [TRANSMISJA PPV]

Fame MMA 15 - stream za darmo. Gdzie obejrzeć walki za free? [TRANSMISJA PPV]

2022-08-26 19:53

W piątek 26 sierpnia odbędzie się gala Fame MMA 15. W oktagonie zmierzą się ze sobą znane gwiazdy internetu, jak i sportu. W oktagonie zobaczymy między innymi Marcina Dubiela i Kacpra Błońskiego, a także walkę kobiet - Marty Linkiewicz i Lil Masti. Gdzie obejrzeć Fame MMA 15? Czy jest dostępna transmisja za darmo? Sprawdźcie szczegóły.

Spis treści

  1. Fame MMA 15 za darmo - gdzie obejrzeć?
  2. Fame MMA 15 - TRANSMISJA PPV [CENA]

Fame MMA 15 - free stream. Gdzie obejrzeć walki zawodników? Czy jest dostępna transmisja PPV za darmo online? Już w piątek 26 sierpnia w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się piętnasta odsłona gali Fame MMA. Będzie się działo, ponieważ karta walk Fame MMA 15 jest naprawdę bardzo ciekawa! Największymi gwiazdami najbliższego wydarzenia będą Marta Linkiewicz i Lil Masti. Widzów mocno ciekawi także starcie Xayoo i Konopskiego, a także pojedynek Dubiela i Błońskiego w Rzymskiej Klatce bez limitu czasowego. Nieźle zapowiada się także starcie Mateusza Murańskiego i Arkadiusza Tańculi w oktagonie 3x3 na zasadach MMA. Tutaj emocje mogą sięgnąć zenitu, bowiem Tańcula jednego wieczoru zamknie konflikt z rodziną Murańskich. Najpierw zmierzy się z Mateuszem, a następnie stoczy rewanżowy bój z jego ojcem Jackiem. Jeśli Tańcula przegra z młodym Muranem, jego miejsce zajmie 'Szalony Reporter' i stoczy walkę z Jackiem Murańskim.

SKOLIM – szybki trening przed MMA

Fame MMA 15 za darmo - gdzie obejrzeć?

Gdzie obejrzeć Fame MMA 15 za darmo? Czy jest dostępny free stream w internecie? Gala Fame MMA 15 dostępna jest legalnie wyłącznie w płatnym systemie PPV. Uważajcie na linki i niebezpieczne odnośniki do darmowych transmisji - mogą to być oszuści, którzy tylko czekają aby opróżnić konta internautów lub zhakować im urządzenia.

Fame MMA 15 - kolejność walk 26.08.2022. Kto walczy pierwszy, a kto ostatni? [LISTA]

Fame MMA 15 - TRANSMISJA PPV [CENA]

Transmisja PPV Fame MMA 15 to najpopularniejsze hasło wyszukiwane przez internautów, zaraz obok karty walk. Gdzie obejrzeć Fame MMA 15? Jaka jest cena PPV i gdzie zakupić? Transmisję można zakupić w dwóch wariantach - premium lub standard. Ceny przedstawiają się następująco:

  • Fame MMA 15 LIVE 1080p + 7 DNI VOD - 34,99ZŁ
  • Fame MMA 15 LIVE 720p + 48H VOD - 29,99ZŁ

Aby wykupić transmisję PPV Fame MMA 15, należy wejść na oficjalną stronę federacji. Fame MMA 15 można oglądać nie tylko w internecie, ale także za pośrednictwem platformy Polsat Box Go.

ZOBACZ TAKŻE: Fame MMA 15 - GODZINA gali. Kto kiedy i o której godzinie walczy 26.08.2022?

Sonda
FAME MMA 15 - Linkiewicz kontra Bogusz - kto wygra?