Albert Sosnowski na Clout MMA 2

i

Autor: materiały prasowe Albert Sosnowski na Clout MMA 2

KTO TO JEST

Albert Sosnowski - rekord, mma, wiek, żona, dzieci, Clout MMA, kariera, Instagram

2023-10-28 20:32

Albert Sosnowski pojawił się w karcie walk Clout MMA 2 i zainteresowało się nim wiele osób. Kim jest? Co warto o nim wiedzieć? Okazuje się, że Albert Sosnowski to były mistrz świata organizacji WBF, mistrz Europy EBU, a także były pretendent do tytułu mistrza świata organizacji WBC. Poznajcie go bliżej, czytając nasz artykuł.

Albert Sosnowski - rekord, mma, wiek, żona, dzieci, Clout MMA, kariera, Instagram: takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów w sieci. W sobotę 28 października 2023 roku odbędzie się gala Clout MMA 2. W karcie walk możemy zobaczyć Alberta Sosnowskiego, którego osoba zainteresowała widzów fight-freakowej federacji. Kim jest? Kto to Albert Sosnowski? Mężczyzna jest bardzo dobrze znany w świecie sportowym. To polski bokser wagi ciężkiej, a przede wszystkim były mistrz świata organizacji WBF, mistrz Europy EBU i były pretendent do tytułu mistrza świata organizacji WBC. Swoją pierwszą zawodową walkę stoczył 22 lipca 1998 roku, natomiast po porażce w Radomiu 9 września 2017 przegrywając przez nokaut w pierwszej rundzie z Łukaszem Różańskim, ogłosił zakończenie sportowej kariery. Ponownie jego fani mogli oglądać go podczas charytatywnej gali w 2021 roku, a w 2023 Clout MMA organizująca gale typu freak show fight ogłosiła walkę Sosnowskiego z Remigiuszem Gruchałą.

SKOLIM – szybki trening przed MMA

Albert Sosnowski - wiek, wzrost

Ile lat ma Albert Sosnowski? Sportowiec urodził się 7 marca 1979 w Warszawie, więc jak łatwo można obliczyć ma 44 lata. Internauci poszukują także informacji na temat tego ile wzrostu ma Albert Sosnowski. Mężczyzna mierzy około 189 cm wzrostu.

Albert Sosnowski - żona, dzieci

Czy Albert Sosnowski ma żonę i dzieci? Mężczyzna trzyma swoje życie prywatne w tajemnicy, więc ciężko znaleźć informacje na temat jego rodziny. 

Albert Sosnowski - rekord

Rekord Alberta Sosnowskiego wynosi 60 stoczonych walk, z których mężczyzna wygrał aż 49. 

Albert Sosnowski - osiągnięcia

Oprócz walk, Albert Sosnowski ma na swoim koncie także inne osiągnięcia. Sportowiec w 2008 roku uczestniczył w programie "Big Brother VIP" nadawanym przez stację TV4. W latach 2007-2008 wraz z Agnieszką Rylik prowadził na antenie TVN Turbo program "Kuchnia boksu". Kilka lat wcześniej, bo w marcu 2010 roku, Sosnowski nawiązał współpracę ze spółką Mango Media i na łamach stacji telewizyjnej Mango24 promował sprzęt fitness.

Albert Sosnowski - Instagram

Albert Sosnowski jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go w aplikacji pod nazwą @albert_dragon_sosnowski lub wpisując jego imię i nazwisko. Sportowca obserwuje blisko 3 tysiące osób.

QUIZ: Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy freak-fightów bez twarzy? FAME MMA, HIGH League, PRIME, CLOUT

Pytanie 1 z 15
Kim jest ten zawodnik?
QUIZ: Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy freak-fightów? FAME MMA, HIGH League, PRIME, CLOUT