Marcin Najman

i

Autor: AKPA Marcin Najman

CIEKAWOSTKI

Jakie wykształcenie ma Marcin Najman? Będziecie w szoku!

2024-02-01 12:10

Marcin Najman to sportowiec, dwukrotny wicemistrz Polski juniorów w kick-boxingu i mistrz Europy federacji WKU w kickboxingu. Choć od młodości pasjonuje się boksem, to okazuje się, że jego wyuczony zawód jest całkiem inny. Będziecie w szoku jakie wykształcenie ma Marcin Najman!

Marcin Najman to postać obok której ciężko przejść obojętnie. Walki, sportowe konferencje, a także kontrowersje płynące z jego ust, podsycają zainteresowanie społeczeństwa jego osobą nie tylko do plotek, ale także do tworzenia zabawnych memów. Największe bum było w 2020 roku, kiedy to Marcin Najman spierał się z Krzysztofem Stanowskim, w efekcie czego powstały memy o niebieskiej kurtce. Odzież wierzchnia stała się znakiem rozpoznawczym sportowca i na WOŚP 2021 została wylicytowana przez Stanowskiego za ponad 20 tys. zł. Po miesiącach wzajemnych obelg, panowie wypili wspólne piwo i tak zakończyli swój konflikt. Marcin Najman jest dziś popularnym sportowcem, ale także udziela się charytatywnie. Jednak czy wiesz, że z wykształcenia jest całkiem kimś innym? To jakie studia kończył mają niewiele wspólnego ze sportowym światem i tym, kim jest teraz.

Co MŁODZIEŻ sądzi o STARYCH ludziach?! STARZY VS MŁODZI | WYWIADEX Radio ESKA Iza Zabielska

Wykształcenie Marcina Najmana

Jakie wykształcenie ma Marcin Najman? Ta informacja z życia prywatnego sportowca, może zszokować wiele osób. Marcin Najman choć od młodości pasjonował się boksem, to dopiero później zaczął go naprawdę trenować. Mimo wielkiej miłości do pięściarstwa, w 1998 roku Najman zdał egzamin dojrzałości w Zespole Szkół Muzycznych w Częstochowie, gdzie grał na kontrabasie. W późniejszym czasie ukończył także pedagogikę ze specjalnością wychowanie muzyczne na Wyższej Szkole Pedagogicznej w Częstochowie. Zaskoczeni? Wyobrażacie go sobie w roli pana od muzyki w szkole podstawowej?

ZOBACZ TAKŻE: Mama Mateusza Murańskiego oskarża ratowniczkę o zniesławienie syna. Prokuratura prowadzi postępowanie

Listen on Spreaker.
Sonda
Czy lubisz Marcina Najmana?