SŁODKIE POZDROWIENIA

Życzenia do wysłania na Tłusty czwartek. Śmieszne wierszyki dla znajomych o pączkach

2024-02-08 8:17

Tłusty czwartek to idealny dzień dla każdego łasucha. Tego dnia mówi się, że słodkości mają "zero kalorii", a na stołach goszczą pączki, faworki, obwarzanki i eklerki. W związku ze słodkim dniem, podczas którego nie należy mieć złego humoru, przygotowaliśmy dla Was życzenia do wysłania. Obrazki z życzeniami na pewno dodatkowo osłodzą dzień Waszym bliskim.

Kartki na Tłusty czwartek będą idealnym dodatkiem w tak słodkim dniu. Nie od dziś wiadomo, że to co słodkie, cieszy nasze podniebienia. Choć są osoby, które nie przepadają za smakiem czekolady i cukru, to jest znaczna większość populacji, która uwielbia słodkości! To właśnie te osoby będą w siódmym niebie 8 lutego, ponieważ właśnie wtedy w kalendarzu wypada Tłusty czwartek. To dzień podczas którego na stołach królują pączki z przeróżnym nadzieniem, obwarzanki, gniazdka polane lukrem, eklerki i faworki, które można zrobić nawet z ciasta francuskiego. W 2024 roku ogromną furorę robią jednak pączki z nadzieniem pistacjowym. Mimo iż są droższe od tradycyjnego pączka z różą, to i tak rozchodzą się z półek sklepowych w mgnieniu oka!

ZOBACZ TAKŻE: Tłusty Czwartek 2075 będzie wyjątkowy. Jednego dnia będą dwa święta!

Muzyka znika z TikToka ! Naga Taylor Swift, Friz i Sobel razem | Maks on air

Fajne kartki na Tłusty czwartek do pobrania za darmo

W Tłusty czwartek myślimy tylko i wyłącznie o jedzeniu słodkości. Słusznie, ale warto pomyśleć też o naszych bliskich i znajomych. Możemy kupić im pączka i zrobić słodką niespodziankę lub wysłać kartkę z życzeniami. Darmowe obrazki z wierszykami na Tłusty czwartek, znajdziecie w naszej galerii. Każdy znajdzie coś dla siebie i sprawi, że na buzi odbiorcy pojawi się szczery uśmiech!