Żona Zenka wystąpi w Tańcu z Gwiazdami? Danuta Martyniuk rozwiała wątpliwości

i

Autor: AKPA Żona Zenka wystąpi w Tańcu z Gwiazdami? Danuta Martyniuk rozwiała wątpliwości

Żona Zenka wystąpi w Tańcu z Gwiazdami? Danuta Martyniuk rozwiała wątpliwości

2023-04-20 10:54

Danuta Martyniuk uczestniczką najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami? Takie informacje obiegły polskie media! Wiele osób uważa, że odcinki z żoną gwiazdora disco polo, byłyby totalnym hitem, ale znaleźli się też tacy co stwierdzili, że mogłaby być drugą Justyną Żyłą. Głos w sprawie udziału w tanecznym show zajęła sama zainteresowana.

Danuta Martyniuk w Tańcu z Gwiazdami? Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie żona króla disco polo jest na językach wielu osób. Wszystko przez jej spektakularną metamorfozę i plastykę nosa, której się ostatnio poddała. 56-latka schudła blisko 30 kilogramów i zafundowała sobie kilka zabiegów odmładzających, w tym nieoperacyjny lifting i zagęszczenie twarzy ultradźwiękami. Danuta Martyniuk zdecydowała się także na plastykę nosa i korektę przegrody nosowej, czym pochwaliła się na medialnym wydarzeniu kliniki, której została ambasadorką. W związku z ogromnym zainteresowaniem żoną króla disco polo, internauci zaczęli plotkować, że Danuta pojawi się na parkiecie Tańca z Gwiazdami. Czy zobaczymy ją w nowej edycji show, gdzie szykują się same zmiany?

ZOBACZ TAKŻE: Iwona Pavlović odejdzie z Tańca z Gwiazdami? Ogromne zmiany nadchodzą!

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Danuta Martyniuk w Tańcu z Gwiazdami

W ostatnim czasie głośno zaczęło mówić się o tym, że Danuta Martyniuk miałaby zostać uczestniczką nowej odsłony Tańca z Gwiazdami. Żona króla disco polo zabrała głos w tej sprawie i zdementowała plotki. Zapewniła wszystkich, że nie weźmie udziału w kolejnej edycji tanecznego show, a także dodała, że nikt z producentów nie złożył jej nawet takiej propozycji. Myślicie, że Danuta Martyniuk poradziłaby sobie na parkiecie?

Sonda
Żona Zenka w Tańcu z Gwiazdami - tak czy nie?
Listen on Spreaker.