Żona Zenka Martyniuka poddała się plastyce nosa. Dziś zachwyca nową twarzą!

i

Autor: AKPA Żona Zenka Martyniuka poddała się plastyce nosa. Dziś zachwyca nową twarzą!

Żona Zenka Martyniuka poddała się plastyce nosa. Dziś zachwyca nową twarzą!

2023-04-13 12:03

Jeszcze nie tak dawno, żona Zenka Martyniuka zaskoczyła wszystkich swoją nową figurą. 56-letnia Danuta pochwaliła się zrzuceniem blisko 30 kilogramów, a teraz pokazała się z nową, odświeżoną twarzą. Ukochana króla disco polo, dziś wygląda całkiem inaczej!

Zenek Martyniuk to niekwestionowany król disco polo, który od lat zakochany jest w jednej kobiecie. Dokładnie od 4 lutego 1989 roku jego żoną jest Danuta Martyniuk, w której jest mocno zakochany. Choć jakiś czas temu w mediach pojawiały się plotki na temat kryzysu w ich małżeństwie, to artysta publicznie zdementował plotki i głośno oznajmił, że w słowniku jego i jego żony nie istnieje takie słowo jak rozwód. Nie da się ukryć, że Danuta Martyniuk cały czas jest na świeczniku wielu osób - w końcu jest małżonką króla sceny disco polo! W związku z tym kobieta zapraszana jest na wiele wydarzeń medialnych nie tylko ze swoim mężem, ale także solo! Niedawno odwiedziła znaną klinikę estetyczną, gdzie między innymi zapozowała na ściance z założycielką Kaliną Ben Sira i pokazała się w nowym wydaniu. 56-latka zafundowała sobie kilka zabiegów odmładzających i nie wygląda już jak kiedyś.

ZOBACZ TAKŻE: Zenek Martyniuk poprawił urodę. Król disco polo lśni na nowo!

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Danuta Martyniuk przed i po - metamorfoza po operacji

Metamorfoza Danuty Martyniuk szokuje dziś wszystkich! Nie dość, że żona Zenka Martyniuka schudła blisko 30 kilogramów, to teraz zachwyca promiennym, nowym wyglądem swojej twarzy. Jak się okazuje, 56-letnia Danuta przeszła nieoperacyjny lifting, a także zagęściła skórę twarzy ultradźwiękami. To jednak nie koniec. Kobieta nie odmówiła sobie także bardziej inwazyjnego zabiegu, jakim był zabieg plastyki nosa razem z korektą przegrody nosowej. Myślicie, że Zenek Martyniuk zakochał się w swojej żonie na nowo? Poniżej możecie zobaczyć, jak Danuta Martyniuk prezentuje się w nowej odsłonie.

Danuta Martyniuk - kiedyś i dziś

i

Autor: AKPA Danuta Martyniuk - kiedyś i dziś
Danuta Martyniuk

i

Autor: AKPA Danuta Martyniuk
Danuta Martyniuk - nowy nos

i

Autor: AKPA Danuta Martyniuk - nowy nos
Danuta Martyniuk

i

Autor: AKPA Danuta Martyniuk
Sonda
Podoba Ci się Danuta Martyniuk w takim wydaniu?