Żony i partnerki wokalistów disco polo. Ciężko oderwać od nich wzrok!

i

Autor: AKPA, youtube/SKOLIM Official Żony i partnerki wokalistów disco polo. Ciężko oderwać od nich wzrok!

Żony i partnerki wokalistów disco polo. Ciężko oderwać od nich wzrok!

2023-06-06 11:38

Wokaliści disco polo nie żyją samą muzyką. W domach czekają na nich kochane rodziny i piękne wybranki ich serca. Jesteście ciekawi jak wygląda żona Skolima, Kuby z formacji Playboys, Zenka Martyniuka lub Sławomira Świerzyńskiego? Panowie to prawdziwi szczęściarze - zobaczcie sami!

Żony i partnerki wokalistów disco polo często wzbudzają sensację. Powód jest oczywiście prosty. Artyści na co dzień nie afiszują się swoim życiem prywatnym, jednak lubią pochwalić się w sieci zdjęciami z kimś, kto w ich życiu jest najważniejszy. Żona to nie tylko pani domu, to ogromne wsparcie, którego w takiej karierze z pewnością potrzebuje niejeden gwiazdor disco polo. Najpopularniejszą żoną w tej branży jest Kajra - żona Sławomira. To właśnie ona od lat pojawia się na scenie u jego boku, a także w teledyskach. Nie dość że ciężko oderwać od niej wzrok, to jeszcze bije od niej niesamowita energia! Zastanawiacie się jak wyglądają żony innych artystów? Jeśli tak macie okazję podziwiać je w naszej galerii poniżej. Panowie z branży disco-polo to prawdziwi szczęściarze!

W galerii nie znajdziemy zdjęć wybranek serca takich wokalistów jak: MiłyPan, Defis, Marcin Miller, czy też Masters, którzy chronią swoją prywatność i raczej nie pokazują swoich ukochanych publicznie.

ZOBACZ TAKŻE: Ile za wesele biorą Piękni i młodzi? Kwota wprawia w osłupienie!

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3
Listen on Spreaker.