Kajra i Sławomir

i

Autor: AKPA Kajra i Sławomir

Żona Sławomira lśni niczym milion dolarów! Do twarzy jej w czerwieni

2022-10-24 9:29

Żona Sławomira od hitu Miłość w Zakopanem lśni niczym milion dolarów. Tym razem Kajra zdecydowała się pokazać wszystkim w czerwonej sukience z głębokim dekoltem. Ciężko oderwać od niej wzrok - przekonajcie się sami!

Magdalena Kajra Kajrowicz to żona popularnego wokalisty disco polo - Sławomira, z którym występuje razem na scenie. Choć Polacy kojarzą ją najbardziej z muzyką, to okazuje się, że artystka ma wiele innych twarzy. Jej kariera zawodowa jest znacznie bogatsza, ponieważ wystąpiła w wielu produkcjach telewizyjnych i kinowych. Nie dość, że pojawia się w polskich serialach i filmach Agnieszki Holland, Janusza Majewskiego i Michała Kwiecińskiego, to jeszcze wystąpiła w produkcjach bollywoodzkich. Od jakiegoś czasu widzowie Telewizyjnej Dwójki mogą oglądać Kajrę i jej męża Sławomira w roli prowadzących muzyczne show. Mowa o reaktywowanym programie Tak to leciało, który dawniej robił niesamowitą furorę! To właśnie tam wokalistka lśni w swoich kreacjach, a ostatnia czerwona, wprawia w osłupienie!

Kajra - Czego sobie nie odmawia? (Szybkie Pytania)

Kajra lśni w czerwieni

Kajra to piękna kobieta, którą zachwyca się polska publiczność. Nie dość, że bije od niej niesamowite ciepło i dobroć, to jeszcze jej wygląd powala na kolana. Zjawiskowa blondynka o kobiecych kształtach postanowiła rozgrzać atmosferę i pokazała się wszystkim w czerwonej sukience z głębokim dekoltem. Fani oszaleli na jej widok i nie mogą wyjść z podziwu. Figura 38-letniej Kajry powala na kolana!

Fani drżą o zdrowie Maryli Rodowicz. Jej wysokie buty wywołały niepokój!

- Kajra wyglądasz Słoneczko Cudownie, lady in Red

- Wciąż zakochana jestem w tej sukni 

- Prowadzący urodzeni do tego. Atmosfera, humor znakomita zabawa. Sławomir i Kajra jesteście cudowni. 

- Kajra co za figura!