Zespół Felivers

i

Autor: AKPA

CIEKAWOSTKI

Zespół Felivers - skład, członkowie, wiek, utwory, Eurowizja, Instagram

2023-07-19 12:23

Kim są chłopaki z zespołu Felivers i jak to się stało, że ich grupa stała się tak popularna w Polsce? Artyści na co dzień wykonują muzykę z gatunku pop-rock, a w 2023 roku startowali w preselekcjach do Eurowizji jako jedyny zespół. Sprawdźcie, co warto o nich wiedzieć.

Spis treści

  1. Felivers - wiek
  2. Felivers - skład zespołu
  3. Felivers - piosenki
  4. Felivers - Instagram

Kim są chłopaki z zespołu Felivers? Takie pytanie zadaje sobie w ostatnim czasie niejedna osoba, ponieważ grupa często pojawia się na wielu muzycznych wydarzeniach. Felivers to czteroosobowy zespół wykonujący muzykę z gatunku pop rock. W jego skład wchodzi czterech artystów: Miłosz Fergiński, Wojciech Fortuna, Piotr Dąbrowski i Konrad Jażdżyk. Co ciekawe, grupa porównywana jest do dawnego zespołu 4Dreamers, który również tworzyło czterech młodych chłopaków znanych z The Voice Kids. Grupa Felivers dała się poznać jednak za sprawą preselekcji do Eurowizji 2023 z utworem Never Back Down, jednak jeszcze większą rozpoznawalność zyskała wygrywając koncert Debiuty na festiwalu Opole 2023. Oprócz tego Felivers często gości na koncertach Roztańczona Polska, które organizowane są przez TVP 3.

Moja Panienka| Nowator | SuperNova Live

Felivers - wiek

Ile lat mają członkowie zespołu Felivers? Z informacji znajdujących się w sieci wiemy, że artyści mają od 23 do 24 lat. Miłosz Fergiński urodził się 20 lutego 1999 roku, Wojciech Fortuna 18 sierpnia 2000 roku, Piotr Dąbrowski 29 maja 2000 roku, natomiast Konrad Jażdżyk przyszedł na świat 3 maja 2000 roku.

Felivers - skład zespołu

Zespół Felivers tworzą obecnie cztery osoby. Są to:

  • Miłosz Fergiński (wokal, gitara)
  • Wojciech Fortuna (perkusja)
  • Piotr „Cody” Dąbrowski (gitara)
  • Konrad Jażdżyk (wokal, bas).

Felivers - piosenki

Zespół muzyczny Felivers ma na swoim koncie kilka kawałków, które publiczność pokochała. Mowa o kawałku Never Back Down, z którym grupa walczyła o reprezentowanie naszego kraju w konkursie Eurowizji 2023. W ich dorobku zapisał się także utwór Szminka, Wygramy to, Razem, czy też kawałek Niebezpiecznie.

Felivers - Instagram

Zespół Felivers jest aktywny na Instagramie. Grupę znajdziecie bez problemu wpisując w lupkę oficjalną nazwę @felivers. Członkowie zespołu mają także swoje prywatne konta w aplikacji i znajdziecie ich pod nazwami: @k0nfvs, @manifvs, @codyfvs i @wojtasfvs.

Sonda
Lubisz zespół Felivers?