Doda, Sławomir i Kajra, Norbi

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Doda wystąpiła na jednej scenie z artystami disco polo. Powiedziała co o nich myśli!

2023-07-20 12:11

W minioną niedzielę 16 lipca, Doda była jedną z gwiazd na koncercie Roztańczona Polska. Co ciekawe, we Władysławowie zaśpiewała swoje największe hity wśród artystów disco polo. Co o nich sądzi? Napisała to szczerze na swoim Instagramie!

Doda to artystka, która w ostatnich miesiącach triumfuje na polskiej scenie muzycznej. Jest dosłownie wszędzie - na wyborach Miss Polonia, a także na wielu telewizyjnych koncertach. Artystka znana z takich hitów jak Melodia ta, Zatańczę z aniołami czy też Szansa, była najbardziej wyczekiwaną gwiazdą niedzielnego koncertu organizowanego przez TVP 3 we Władysławowie. W niedzielę 16 lipca zaśpiewała na wakacyjnej scenie Roztańczonej Polski i oczarowała wszystkich piosenkami ze swojej ostatniej płyty Aquaria. Wszystkich zaskoczyło jednak to, że Doda postawiła nie tylko na platynowe single, ale również utwór, który nie był dotąd promowany i nosi tytuł Bez ciebie chcę żyć wiecznie. Oprócz królowej, Telewizja Polska zaprosiła na scenę także artystów disco polo. Niestety znaleźli się tacy, którym Doda w takim otoczeniu nie pasowała. Artystka odpowiedziała, co myśli o kolegach z sąsiedniej branży!

Jak dobrze Polacy znają DODĘ? #EwelinaPyta

Doda o artystach disco polo

Doda jako królowa polskiej, popowej muzyki, wystąpiła na koncercie TVP 3 Roztańczona Polska, a na jednej scenie zaśpiewali dla widzów także Norbi i znane małżeństwo Sławomir i Kajra. Taka mieszkanka nie wszystkim się spodobała, a na Instagramie Dody pojawił się komentarz od jej fanki:

- Piękna Doda! Ale... nie pasujesz do składu "disco polo" który grał przed Tobą.

Na odpowiedź Dody wcale nie było trzeba długo czekać. Artystka powiedziała wprost, co myśli o artystach z branży disco polo:

- Trzeba szanować każdego artystę i wszędzie umieć się odnaleźć.

Komentarz artystki zdobył wiele polubień i tym samym utwierdził wszystkich w przekonaniu, że Doda szanuje kolegów po fachu - nie ważne jaki styl muzyczny wykonują. Poniżej przypominamy występy artystki, które odbyły się na żywo 16 lipca na koncercie Roztańczona Polska we Władysławowie.

ZOBACZ TAKŻE: Doda i Dariusz Pachut nie są już razem?! To może być dowód na ich rozstanie!